Wpis z mikrobloga

Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają 205 lokali.
https://www.crazybubble.pl/

Pod koniec maja córka namówiła mnie na kupno napoju w ich kieleckim lokalu. Wg menu są dwie pojemności - 0,5 i 0,7 litra. Wzięliśmy ten większy. Coś mi ten kubek nie leżał więc sprawdziłem - do deklarowanego 0,7 litra weszło pod brzeg ~615 ml.

Ponieważ nikt z ww. nie odpisał mi na maila, napisałem pismo do WIH.

W załączeniu odpowiedź. Wrzuciłem im to na fb to oczywiście usunęli :)

Fajnie muszą ruchać ludzi na tych kubkach w skali dnia, miesiąca czy roku.

#januszebiznesu
ponury_stefan - Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają...

źródło: IMG_20240628_125652

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
raz w życiu z ciekawości wziąłem to bubble tea i #!$%@? żałuje w #!$%@?, obrzydliwe gówno. Widząc te kulki miałem wrażenie, jakby w moim napoju pływały kapsułki do prania. Albo takie kulki z odświeżaczy powietrza


@discoBambo Bo to, co sprzedają w PL, to nawet koło prawdziwej bubble tea nie stało xD dodatkowo jest przepłacone z 3 razy względem ojczyzny bubble tea, czyli Tajwanu, gdzie klasyczne bubble tea można wypić już za
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: Swoją drogą to jest niepojęte dla mnie.

Same składniki są zapewne najmniejszą częścią kosztu tego produktu.
Dużo tam kosztują pracownicy, czynsz, franczyza itp. itd.

Nie jest to też rodzaj produktu gdzie jak się przytnie na objętości to się klient jednym nie napije i
  • Odpowiedz
  • 3
@hellfirehe założyłem, że może ktoś im dostarczył złe kubki bo przecież gdzieś je kupują. Ale wysłałem maiła na kilka adresów - do marketingu, do esklepu, do działu odpowiedzialnego za franczyzę. Nikt słowem nie odpisał.
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: przecież ten pseudonapoj w produkcji kosztuje totalne grosze. Jak głupi musiał być ktoś kto podjął decyzję o zmniejszeniu rozmiaru kubka XD Przecież to jest proszenie się o aferę.
  • Odpowiedz
@kujukuju: Takie ważenie mąki czy czegoś innego na wadze domowej nie jest podstawą do skargi. Wagi kuchenne nie są wagami handlowymi i nie podlegają legalizacji w GUM. Co innego wagi w sklepach i u producentów. Każda waga handlowa musi być zalegalizowana. Jeżeli masz podejrzenie co do wagi takiego towaru to zrób tak: Podczas zakupów weź taką mąkę i zważ ją na dziale warzywnym. Jeżeli waga będzie odbiegać od gramatury (o
  • Odpowiedz