Wpis z mikrobloga

Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają 205 lokali.
https://www.crazybubble.pl/

Pod koniec maja córka namówiła mnie na kupno napoju w ich kieleckim lokalu. Wg menu są dwie pojemności - 0,5 i 0,7 litra. Wzięliśmy ten większy. Coś mi ten kubek nie leżał więc sprawdziłem - do deklarowanego 0,7 litra weszło pod brzeg ~615 ml.

Ponieważ nikt z ww. nie odpisał mi na maila, napisałem pismo do WIH.

W załączeniu odpowiedź. Wrzuciłem im to na fb to oczywiście usunęli :)

Fajnie muszą r----ć ludzi na tych kubkach w skali dnia, miesiąca czy roku.

#januszebiznesu
ponury_stefan - Jest taka sieć punktów z bubble tea - nazywają się Crazy Bubble. Mają...

źródło: IMG_20240628_125652

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kujukuju: Oczywiście że można aczkolwiek, dopuszczalna odchyłka to 1.5% ale sprawdź wagę bo akurat kiedyś ważyłem biedronkowe i lidlowe mąki i cukry i wszystko było git. Odchyłka na poziomie 10% przy mące wydaje mi się aż nieprawdopodobna
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: super widzieć takie posty, jazda z pato-gastro, nie dość, że w PL z roku na rok coraz drożej i człowiek ma coraz większego moralniaka, by wypić/zjeść cokolwiek na mieście to jeszcze żal im tych 100ml od kubka...
  • Odpowiedz
@DeoLawson musiałabym jakiś odważnik skołować, bo sugerowanie się wagą innych produktów wydaje się potencjalnie równie błędogenne, ale masło z mlekovity wskazuje 208g na tej wadze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
- proszę panią w mojej szklance jest włos!
- gdzie?
- no tutaj, proszę zobaczyć..
- nieeee, to kreska do której się nalewa p--o
- to dlaczego jest mniej?
  • Odpowiedz
@ponury_stefan: nooo Panieeee, ale żeś mi Pan zaimponował teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Prywaciearze, kapitaluchy złodzieje, powinny być j--a.. na każdym kroku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kujukuju też kupuję mąkę w Biedrze i nie zdarzyło mi się żeby brakowało, a zawsze odmierzam dokładnie przy przygotowywaniu czegoś, tak że bym zauważył taki brak. Teraz sprawdziłem pełne opakowanie pszennej T650 i waga pokazuje 1006 g.
  • Odpowiedz
@kujukuju dziwna sprawa, a sprawdzałeś na wadze sklepowej? No i warto może to najpierw do samej Biedry zgłosić i zobaczyć co odpiszą, do ogólnopolskiego Biura Obsługi Klienta.

Zobacz jeszcze jaki producent jest na tych mąkach, bo Biedra korzysta dla swoich produktów z wielu producentów i może rzeczywiście z tym w Twoim regionie coś jest nie tak.
Templar - @kujukuju dziwna sprawa, a sprawdzałeś na wadze sklepowej? No i warto może ...

źródło: temp_file4056590486211195357

Pobierz
  • Odpowiedz
@Templar wyżej ktoś pisał, że może mam wage trefną, ale masło dobrze waży ( ͡º ͜ʖ͡º) do tej pory nie ważyłam na sklepowej, ale od kolejnych zakupów zacznę, jak się będzie sytuacja powtarzać, to zgłoszę do biedry, ale pewnie będą to mieli w pompie, tak jak to było ze złym oznaczeniem cen i promocji () chlewionka i tyle w temacie!
  • Odpowiedz
@ponury_stefan podaj po prostu link do wpisu na Mikroblogu.

@kujukuju jak oleją to zrób to samo co OP w wątku. Ale ja dotychczas byłem zadowolony z kontaktu z BOKiem Biedry, oni sami mogą być oszukiwani przez jakiegoś producenta. A jak wiedzą i nic z tym nie robią, to jak najbardziej należy aferę kręcić.
  • Odpowiedz