Wpis z mikrobloga

34 niespełna m. kw. i dwa pokoje z tego zrobili? Jak?! To ja mam ciut ponad 10 więcej i ciasno jak w tyłku...( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@boguslaw_licencyjny: ale bullshit... akurat mam w tych blokach na przeciwko stadionu dwóch ziomków i mówią, że tak jak inwestycja miała "problemy wieku dziecięcego" to teraz wszystko jest git i nie ma do czego się przyczepić. Murapol czy inny duży deweloper to nie jest za bardzo ważne... zawsze wychodzą jakieś akcje i problemy na takich inwestycjach. Nie chce bronić na siłę bo murapol też miał kilka masakrycznych inwestycji, gdzie problemy są
  • Odpowiedz
Na tej podstawie można przypuszczać, że cel znajduje się w okolicach al. Politechniki, między ulicami Pomorską a Radwańską, niedaleko centrum miasta.


@pawelwojciech: 2/10 niestety. Ta inwestycja jest zaraz obok FitFabric Zielona - od strony ul. Włókniarzy. Łatwo wygooglować.
  • Odpowiedz
@nalogowiec: Jestem w płatnej grupie flipperów. Nie mówią za wiele, ale widać, że nastroje są nietęgie. Nikt już nie chce ofert od developerów 20/80% (20 teraz, 80% za kilka miesiecy, pod flipa). Powstają pewne grupy i czaty, które mają cel wsparcia w sukcesach. Dawno nie publikujący handlarze publikują swoje ogłoszenia na profilach FB - rzecz nie do pomyślenia, gdy mieszkania schodziły na pniu a na klatce były kolejki licytujących. ALE
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: Taki z Ciebie szpieg, a nie rozumiesz, że ChatGPT to tylko zaawansowana maszynka do przeszukiwania i przerabiania tekstów na milion sposobów, a nie myśląca istota z wiedzą nt. rozkładu ulic na mapach miast. W takim przypadku wybierze dowolne ulice, które pojawiły się w jednym z materiałów źródłowych służących do trenowania zbioru danych i będzie próbować wmówić Ci, że taki jest stan faktyczny.
  • Odpowiedz
Stefana Żeromskiego 113 wg ChatGPT

"Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - 850m


Akademia Muzyczna - 1 600m


Dworzec
  • Odpowiedz
Na tej podstawie można przypuszczać, że cel znajduje się w okolicach al. Politechniki, między ulicami Pomorską a Radwańską, niedaleko centrum miasta.


Nie chcę mi się tego weryfikować, ale może jakiś Łodzianin oceni czy jest git?


@pawelwojciech: nie no, zaj**isty ten czat gpt xD. Pomorska i Radwańska na czerwono, blok na fioletowo.
PanManieglev - >Na tej podstawie można przypuszczać, że cel znajduje się w okolicach ...

źródło: dd

Pobierz
  • Odpowiedz