Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem urodziny będzie trzeba się zapisać na kolonoskopię bo już lvl 31 here. Wchodzę po dyżurze około 19:20, #rozowepaski lvl 25 powiedział ze będzie u mnie za około 50 minut bo jeszcze musi coś załatwić. Otwieram drzwi i słyszę jak ktoś śpiewa mi sto lat. Nagle zza roku wychodzi moja z torem, który upiekła w tajemnicy i z uśmiechem na twarzy wita mnie w drzwiach.

Mnie zamurowało. Jestem z nią od 4 miesięcy i czuję się jak nowonarodzony, odżyłem po toksyku, z którym tkwiłem 8 lat. Kolejnym powodem, dla którego do tej pory nie mogę wyjść z podziwu jest fakt, że kupiła mi #lego w prezencie, wiedząc że bardzo je lubię a na dodatek o tematyce #harrypotter, którego tez uwielbiam. W życzeniach powiedziała mi że daje mi patronusa bo nie zawsze będzie mogła być przy mnie, a ten będzie mógł mnie chronić przed złem. Oczy zrobiły mi się szklane.
Poprzednia partnerka uważała że #lego to zabawki dla dzieci i zawsze są inne potrzebniejsze wydatki niż takie "pierdoły".

W skrócie, od tych 4 miesięcy uczę się od nowa funkcjonować w zdrowej, normalnej relacji

#zwiazki
#niebieskiepaski
Vamyss - Wczoraj miałem urodziny będzie trzeba się zapisać na kolonoskopię bo już lvl...

źródło: Zdj-cie-Whats-App-2024-06-16-o-21-24-37-524d3038

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vamyss chłop się popłakał od lego i jakichś ezoterycznych pierdół śmiechu warte mięczak.

A tak poważnie to gratulacje i wszystkiego najlepszego. Tak wyglądają normalne relacje także tego... oby wam się.
  • Odpowiedz