Wpis z mikrobloga

89 237,88 - 21,35 = 89 216,53

XII Półmaraton Radomskiego Czerwca 76’

Tym razem pierwszy raz wystąpiłem w roli pacemakera na 2:00 co było moim małym marzeniem biegowym. Od początku była delikatna presja i stresik, ale gdy już wystartowaliśmy to wszystko magicznie zniknęło, a ja poczułem się jak prawdziwy dowódca grupy, na którym spoczywała cała odpowiedzialność ()

Warunki pogodowe były dosyć trudne więc cisnąłem grupę o częste nawadnianie. Trasa dosyć wymagająca więc na zbiegach starałem się dyskretnie nadrabiać żeby grupa miała łatwiej na podbiegach.

Na 2:00 prowadził też mój kolega i się umówiliśmy, że ja na 19km pociągne tych co mieli jeszcze chęci i siłę. Wyszło idealnie bo skończyliśmy z czasem 1:59:11 więc udało się parę dobrych sekund urwać nie zabijając przy tym grupy śmiałków ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wpadło wiele życiówek, a na mecie masa podziękowań także jestem mega podbudowany i na 100% zrobię to ponownie ()

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 89 237,88 - 21,35 = 89 216,53

XII Półmaraton Radomskiego Czerwca 76’

Ty...

źródło: IMG_3566

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirkejn18: Dzięki! Mi nie bo jeszcze zabezpieczyłem flagę plecakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inny Pacemaker faktycznie zgubił flagę i trzymał ją w ręku. Ogólnie te flagi to masakra, ledwo się zmieściłem na wejściu do hali i zahaczałem o drzewa w parku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz