Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #przegrywpo30tce #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #p0lka #redpill #divyzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #psychologia #psychiatria #psychoterapia #terapia

To tylko przykład, ale zobaczcie co napisał @apfi

Mam 28 lat i nigdy nawet nie całowałem zwykłej dziewczyny. Polki skazały mnie (i pewnie setki tysięcy takich jak ja) na wykluczenie seksualne


Podstawowy błąd w myśleniu jaki popełnia on i wielu innych na Wykopie. To nie kobiety go skazały. To on sam się skazał. On obwinia kobiety, a nie szuka winy w sobie. Ma rację w tym że jest pewnie setki tysięcy takich jak on. Też szukających winy w kobietach, a nie w sobie.

Piszę to jako facet, też nie jestem jakiś chad który ma duże powodzenie wśród kobiet, normalny facet, jedne kobiety mnie chciały, inne nie chciały, normalna sprawa. Jak można kogoś winić za swoje niepowodzenia? Taki gość jak on (to tylko przykład, ale takich wielu na wykopie) powinien się udać na terapię, by zmienić swoje myślenie, swoje nastawienie. Nie szukać winy w czynnikach zewnętrznych.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja bym powiedział tak, przeciętny, ale po prostu normalny facet, który nie jest nudny jak flaki z olejem tzn jego jedynym zainteresowaniem nie jest walenie w cs-a po 12h i nie mycie się po 2 tygodnie, to taki facet, który jest po prostu przeciętniakiem, ale jest normalny tzn potrafi po sobie posprzątać i radzi sobie jakoś w życiu, ma szansę na związek. Słowo klucz: związek. Do związku trzeba
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: ale to ty co chwile masz nowa dupe co chce z toba pisac. To po co sie bawisz w adwokata przegrywow skoro ci do nich daleko


@Dorydy: byloby mi daleko do przegrywu jesli bym jakas dziewczyne mial na dluzej a nie, jak teraz, ze ciagle kolejna
  • Odpowiedz