Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #przegrywpo30tce #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #p0lka #redpill #divyzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #psychologia #psychiatria #psychoterapia #terapia

To tylko przykład, ale zobaczcie co napisał @apfi

Mam 28 lat i nigdy nawet nie całowałem zwykłej dziewczyny. Polki skazały mnie (i pewnie setki tysięcy takich jak ja) na wykluczenie seksualne


Podstawowy błąd w myśleniu jaki popełnia on i wielu innych na Wykopie. To nie kobiety go skazały. To on sam się skazał. On obwinia kobiety, a nie szuka winy w sobie. Ma rację w tym że jest pewnie setki tysięcy takich jak on. Też szukających winy w kobietach, a nie w sobie.

Piszę to jako facet, też nie jestem jakiś chad który ma duże powodzenie wśród kobiet, normalny facet, jedne kobiety mnie chciały, inne nie chciały, normalna sprawa. Jak można kogoś winić za swoje niepowodzenia? Taki gość jak on (to tylko przykład, ale takich wielu na wykopie) powinien się udać na terapię, by zmienić swoje myślenie, swoje nastawienie. Nie szukać winy w czynnikach zewnętrznych.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Prawda leży po środku.
Nie można na przykład oczekiwać, że ktoś będzie umiał grać w tę grę jeżeli nie miał okazji w nią zagrać, a im dalej w las tym ciemniej, z wiekiem robi się coraz trudniej.
Z drugiej strony przegryw siedzi w głowie.
Jestem atrakcyjnym facetem, raz jak szedłem przez Czerwone Latarnie to Pani z wystawy za mną wyszła, w ciągu jakichś 3 lat byłem w barze ze
  • Odpowiedz
@Errad:

sama atrakcyjność fizyczna nie rozwiązuje magicznie wszystkich problemów


Bez niej w ogóle nie masz dojścia do płci przeciwnej, więc wszystkich nie rozwiązuje... ale pozwala na zrobienie
  • Odpowiedz
Bez niej w ogóle nie masz dojścia do płci przeciwnej, więc wszystkich nie rozwiązuje... ale pozwala na zrobienie czegokolwiek.


@Sig_mar:
Nieprawda. O ile nie jest się absurdalnie brzydkim to ma się szansę na znalezienie partnerki.
Mniejszą więc trzeba nadrabiać czymś innym, ale ma się.
Znam mnóstwo nieatrakcyjnych fizycznie facetów w szczęśliwych związkach, w tym mam kumpla, który ma z 165 cm wzrostu, ostatnio nawet przytył i wygląda trochę pokracznie, ale jest gadatliwy i inteligentny więc totalnie nie ma problemów ze znalezieniem
  • Odpowiedz
@Errad: No to teraz liczbowo - ile znasz tych "manletów" co to bez problemu znajdują kobiety a ilu jest gości "normalnych" co sobie bez problemu je znajdują? Bo to że na 20 normalnych, jest 2 manletów to średnio oznacza że się da. To tak jakby powiedzieć, że "no dało się holocaust przeżyć, bo mi raz niemiec dał coś do jedzenia". No nie xD mogą być wyjątki ale co do zasady
Sig_mar - @Errad: No to teraz liczbowo - ile znasz tych "manletów" co to bez problemu...

źródło: badboy gamer cichy

Pobierz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Errad

W czym tkwi problem? Ano we mnie, sama atrakcyjność fizyczna nie rozwiązuje magicznie wszystkich problemów.


Dokładnie tak. Ty masz tego świadomość. Trzeba pracować nad
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Ale bzdura

To nie tak działa


Uwielbiam ten ton monopolu na prawdę i wiedzy wyciągniętej z 10 wymiarów, podczas gdy w rzeczywistości pierwsze co się ocenia to fizyczność. Żeby pokazać "siebie" trzeba się przebić przez mur wyglądu. Czemu wam to tak ciężko do łba sobie wbić? Pracować nad sobą, to może jakiś ruchacz, żeby się ogarnąć. Bo wygląd już ma genetycznie. Ktoś ze słabym wyglądem by musiał mieć charyzmę na poziomie Hitlera, co zdarza się raz na kilkaset tysięcy (albo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Sig_mar juz wiem że Cię nie przekonam, bo masz swoje nastawienie, ale odpiszę:)

w rzeczywistości pierwsze co się ocenia to fizyczność. Żeby pokazać "siebie" trzeba się przebić przez mur wyglądu.


Pierwsze wrażenie się robi dwa razy. Raz gdy ktoś Cię zobaczy, drugi raz gdy się odezwiesz. Każdy ma te dwie szanse. Jak wyglądem nikogo nie zainteresujesz, to masz ZAWSZE tę drugą szansę. Tyle, że mentalny przegryw tego nie rozumie i myśli że jak nie ma wyglądu to już
  • Odpowiedz
@Dorydy:

bo wyglad jest latwiej naprawic niz osobowosc


Proszę o ćwiczenia na długość kości/zmianę układu twarzoczaszki. I bez argumentów typu "operacja wydłużania kości/chirurgia plastyczna za grube miliony". Bo tym tokiem myślenia można napisać że wszelkie niedogodności mentalne można naprawić
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Daj spokój, oni nigdy nie zrozumieją bo nie chcą tego zrozumieć a nawet jeśli chcą, to z jakiegoś względu nie potrafią.
To jest tak jak z tym przysłowiem "Syty głodnego nie zrozumie".
Zresztą ten wpis strasznie śmierdzi tą "bluealien" czy jak tam się ten kocmołuch nazywa.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Sig_mar

Całe potężne think-tanki w korporacjach które właśnie TYM się zajmują żeby dany produkt czy osoba były odpowiednio odbierane.


Ale co Ty piszesz o korporacjach i produktach? Ty uważasz się za produkt który musisz sprzedać? Z takim nastawieniem (że Ty się prosisz kobiet o uwagę, że to Ty musisz je prosić by Cię zechciały) to faktycznie zawsze będziesz przegrywem. Musisz zmienić nastawienie. Ale wiadomo, że tego się nie da zrobić czytając parę porad na wykopie, więc nawet nie będę tutaj Cię
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Sig_mar

Kobiety widzą osobę po pierwsze po fizyczności.


Tak, po pierwsze, dokładnie tak samo jak faceci. A po drugie po tym co mówisz (czyli pośrednio co myślisz, co masz głowie). Jak to pierwsze nie działa na Twoją korzyść, to musisz użyć tego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Napisz redpillowcu pod swoim nickiem, zakrywa się pod anonimem by wstydu nie robić. Bzdury i trollowanko jak zawsze po tej stronie. Na pewno wszystko zawsze zależy tylko od ciebie xD I te gadanie o '2 szansach', czuję się jakbym czytał jakąś książkę o redpillu. 'Rzuć w cholerę to co chcesz robić w swoim życiu, jak się z tym czujesz. Będziesz teraz pajacował dla kobiet, może jakaś ciebie dotknie i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @SmugglerFan

chłopie, mamy 2024 rok. Ludzie już nie wierzą w magię, religie itp


Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. A przegrywy nadal wierzą. Zamiast zmienić myślenie. Mnóstwo nieatrakcyjnych, za niskich, za brzydkich, łysych, itp facetów jest w fajnych związkach i cieszą się życiem. A przegrywy nadal wierzą w jakieś głupoty jakby im jakiś szaman wmówił że oni nie mają szans na związek. Zamknięty umysł, jakby fanatycy jakiejś religii zwanej przegrywem. Dokładnie tak jak to
  • Odpowiedz