Wpis z mikrobloga

@kdgc: jakby byli takimi fachowcami jak połowa użytkowników z tego tagu to nową robotę by znaleźli w 15 minut bez przychodzenia na interview a poza tym mają jeszcze 6 innych klientów
  • Odpowiedz
Ale przecież wydajność pracy wykopków na pracy zdalnej jest większa niż w biurze xD


@Mathas: Ale czaisz, ze to ze w domu obiore ziemiaki i ugotuje obiad nie znaczy, ze w biurze ten czas przeznaczylbym na prace, nie mowiac o pracy produktywnej czy zrealizowaniu dodatkowego zadania.
  • Odpowiedz
@GoldenStyle: Ale rozumiesz, że nawet ten wolny czas w biurze powoduje zacieśnianie więzi w robocie? Bo ktoś Cię zagada, ty odpowiesz i inaczej wygląda współpraca w zespole? Że takim antyspołecznym spierdoxom trzeba wszystko tłumaczyć…
  • Odpowiedz
Bo ktoś Cię zagada, ty odpowiesz i inaczej wygląda współpraca w zespole? Że takim antyspołecznym spierdoxom trzeba wszystko tłumaczyć…


@Mathas: No w sumie co racja co racja. Nie bede mowil, ze nie. Jak sie pracuje zdalnie to powiazanie z firma jest zerowe.
  • Odpowiedz
@Mathas: @GoldenStyle zacieśnianie więzi w robocie XDXDXD zacieśniać więzi to ja mogę z dziewczyną, przyjaciółmi albo rodziną, a nie w niewolniczym kołchozie, do którego przychodze tylko dlatego że mi płacą i który o mnie zapomni 5 minut po tym jak mi się skończy okres wypowiedzenia XDDDDD
  • Odpowiedz
a nie w niewolniczym kołchozie, do którego przychodze tylko dlatego że mi płacą i który o mnie zapomni 5 minut po tym jak mi się skończy okres wypowiedzenia XDDDDD


@jacekparowka: Tak długo jak cię zmuszą do bycia 8h z nimi to będziesz nawiązywał jakieś tam relacje, choćby będziecie więcej żartować - czy tego chcesz czy tego nie chcesz bedzie to pozytywnie wpływało na waszą pracę. A ze 5 minut po
  • Odpowiedz