Wpis z mikrobloga

W obecnym systemie zapieprzasz jak chomik w kółeczku przez większość czasu, w zamian dostajesz kilka lat wolności, kiedy już i tak ci się nie chce nic albo zdrowie nie pozwala na wiele.


@Serniczek_Szatana: w kazdym systemie tak jest, bylo i bedzie.
  • Odpowiedz
Nasi przodkowie łowcy i zbieracze też poświęcali zdecydowanie więcej czasu


@revente: bzdura, według naukowców spędzali znacznie mniej czasu na prace niż obecni ludzie
  • Odpowiedz
Nasi przodkowie łowcy i zbieracze też poświęcali zdecydowanie więcej czasu by po prostu zdobyć niezbędne kalorie.


@revente: Było dokładnie odwrotnie. Poświęcali mniej czasu. To właśnie to jest jeden z powodów, dla którego zacofana część ludzkości, która najpóźniej wyszła z trybu życia naszych zbieracko-łowieckich przodków nie potrafi się dostosować do naszego trybu z nieustannym patrzeniem na zegarek, systematycznością, produktywnością, pośpiechem, a nam wydają się oni absurdalnymi leniami, lekkoduchami nie potrafiącymi zrozumieć odwleczonej
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: Ale wy tu w komentarzach jesteście pogodzeni ze swoim chowem klatkowym XD Dziewczyna jest zmęczona i sfrustrowana swoimi problemami, ale przecież to płeć żeńska, to na pewno nie ma racji i jest Juleczką.
Nie to co ja - #!$%@? i robie nadgodziny, żeby szef miał nowe auto, a ja rwę kulszową XD To jest życie, tak właśnie musi być XD
  • Odpowiedz
Eh, nie przebije się już, bo i tak wszyscy przeczytają tylko dwa pierwsze komentarze, ale to jest bardzo głupie myślenie.
To jakbym ja narzekał, że muszę czasem poćwiczyć, a nie tylko siedzieć 24h przy komputerze... Albo gdybym powiedział, że to głupie, że muszę dać w sklepie 300zł za zakupy... Bo mogliby ceny niższe przecież zrobić!

Konsekwencje czynów, mówi wam coś takiego? A może to, że nie wszystko zależy od tego co my
  • Odpowiedz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: @Elec Nie ma w ogóle racji, po 1. To praca jest potrzebna żeby społeczeństwo mogło żyć na wysokim poziomie, inaczej byłby tu standard jak w Afryce a po 2. To większość ludzi nie jest w stanie zorganizować sobie wolnego czasu i skonczyloby to się jeszcze większą epidemią depresji niż jest teraz. Po 3. pracowanie nie jest słabe, słabe jest wasze podejście do pracy.
  • Odpowiedz