Wpis z mikrobloga

@poradnikspeleologiczny: Beka w tym przypadku to jest akurat z Ciebie. Dziewczyna z TT ma kompletną rację. Marnujemy ogromne ilości czasu na pracę, z której efekty są mizerne. Tracimy czas na prace, dojazdy, fałszywe socjalizowanie się z obcymi ludźmi, którzy są nam obojętni w imię nie wiadomo czego. Praca zdalna to była niejako rewolucja, który sprawiała, że zaczął istnieć o wiele większy work life balance. Ale no, kapitalistom się nie podobało, że
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny najlepiej jak inni zasuwają a ja zasługuję na lepsze życie. Niech inni pracują i wytwarzają dobra które ja powinnam dostać za darmo bo mi się należy. Wykopki plusują idiotkę że świat jest źle skonstruowany bo trzeba pracować. A jak ktoś nie myje zębów i o nie nie dba to ma ładne czy w ogóle ich nie ma?
  • Odpowiedz
Ma rację, konstrukt społeczny jest do dupy.


@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: Konstrukt społeczny xD Ten "konstrukt społeczny" to rzeczywistość według której wszystko co jesz, nosisz na sobie i konsumujesz w jakikolwiek inny sposób jest efektem pracy innych osób i stąd trzeba pracować by żyć.

A całego etatu nie trzeba robić. Można pracować znacznie mniej i mniej konsumować ale tradycyjnie z jednej strony konsumpcjonizm a z drugiej #!$%@? o złym systemie, którego jest się elementem.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: no a myli się ? Ile osób by chodziło do pracy jakby kolejnego dnia na koncie zobaczyli 10 milionów $$$?
Ja bym czasem zrobił wolontariat, może pojechał pogadać z kumplami pracy i ewnetualnie im pomóc na parę H i tyle :P

Kto mając $$$ myśli sobie aahh jak jutro chce wstać o 5:00 do pracy i się stresować tą czy tamtą sprawą xD
  • Odpowiedz
to niech wraca na wieś i żyje po staremu W zimę fajrant, tyle co dać krowie jeść w lato trochę pracy ale też nie codziennie. Żniwa, dwa dwa razy sianokosy, a tak to podstawowe prace domowe


@kapitan-zbik-90: Wiesz jak długo zbiera się ziemniaki, żeby starczyło na całą zimę? Ile się trzeba nachodzić przy tym, a wszystko i tak może rypnąć przez jakiś przymrozek? To ja już wolę iść do pracy w
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: ale nikt nie trzyma cie na siłę w Polsce, możesz wyjechać do dowolnego państwa na ziemi i tam się spełnić, wszędzie jest popdny system i trzeba chodzić do pracy i płacić podatki?
Zawsze możesz uciec systemowi i wyjechać do puszczy amazońskiej lub kanadyjskie tajgi i być jedynym przedstawicielem rodzaju ludzkiego na obszarze o powierzchni województwa kujawsko pomorskiego i żyć po swojemu. Dlaczego tego nie zrobisz?
  • Odpowiedz