Wpis z mikrobloga

Kupiłem baterię Blanco CATRIS-S Flexo. Po około roku czasu, przy ruchu obrotowym w miejscu zaznaczonym na zdjęciu słychać skrzypienie. Wygląda mi to na to, jakby przydało się naoliwić tą część.

Napisałem do producenta, to mają w sprzedaży: "Smar BLANCO 117934". Pobrałem gdzieś z niemieckiej strony kartę produktu, to w tłumaczeniu na polski: "Organiczny zagęszczacz w oleju syntetycznym z dodatkami". Chciałbym coś, co dostanę szybciej niż od nich. Polecicie mi coś? Takie coś: Pasta silikonowa Glidex 2010003 30 g się nada?

#mieszkanie #remont #remontmieszkania #pytanie #pytaniedoeksperta #urzadzaniemieszkania #remontujzwykopem #nieruchomosci #agd #sprzetkuchenny #kuchnia #lazienka #siemens #bosch #electrolux #whirpool #samsung #beko #pralka #suszarka #blanco #franke
becvvv - Kupiłem baterię Blanco CATRIS-S Flexo. Po około roku czasu, przy ruchu obrot...

źródło: firefox_lNDPvFwJJB(1)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@becvvv: mam pytanie odnośnie tego kranu. Mi fachowiec z Castoramy robił kuchnię i naruszył to akurat miejsce bo wcześniej kran był w tym miejscu sztywny co zaznaczyłeś a teraz się chybota. Da się to jakoś dokręcić?
  • Odpowiedz