Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem starego znajomego ze szkoly. Gość 29 lat, ogarniety, dobra praca, tam gadka szmatka, temat zszedł na nasze różowe. Pokazuje mi swoją, atrakcyjna kobieta i ja się pytam ile ma lat, a ten, że 21 xD. Niby nic, ale chłop nornalnie jest z nią jak miała 17 lat i sam się jeszcze mi tym chwalił

Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie p-------a. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał.

Wyobrażacie być w takim związku? Wy macie pracę, jakieś problemy poważne, a wasza partnerka, ma problem, bo niezapowiedziana kartkówka z historii czy koleżanka taką samą bluzkę założyła do szkoły xD

Ja sam mam młodszą o 4 lata partnerkę, ale zacząłem sie z nia spotykać jak pracowała normalnie i kończyła magisterkę, a nie szykowała się do matury

Szanujcie się niebiescy i różowe

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wink:

Musi tam dojść jeszcze do manipulacji, wykorzystywania niewiedzy czy niedojrzałości.

Myślę, że w układzie 29-21 jest to już całkiem prawdopodobne, przecież między prawie 30 latkiem a 21 latkiem jest przepaść.
  • Odpowiedz
@Cyngli: No właśnie, ale Ty jesteś kobietą, a większość kobiet, które znam to nawet nie mogłyby być z facetem o 2-3 lata młodszym. Bo im się młodsi faceci nie podobają i już.
  • Odpowiedz
Dobrze, koleżko, że jednak prawa nie kończyłeś, bo byś nie skończył. Tam uczą prawa karnego materialnego. Musisz kupić kodeks karny i tam masz czarno na białym od którego roku masz pedofilię, a od którego nie. Podstawy leżą, bo gadanie, że 30-latek nie może mieć 17-letniej dziewczyny, a Zbychu Wodecki nie mógł mieć na raz żony i kochanki, a miał pokazują, że czasem mając samemu życie nie interesujące zaczyna nas za bardzo kręcić
  • Odpowiedz
@technojezus: Stary, a wiesz, że niektórzy zarabiają więcej, niż 10 brutto na etacie i nie zwracają nawet uwagi na jakiś sponsoring, bo to nawet po kieszeni nie boli?

Dla Ciebie sponsoring może i być problemem. Ja mam wywalone, czy wydam miesięcznie dodatkowe 1,5-2k. Co mam z tymi pieniędzmi robić, do grobu tego nie wezmę.
  • Odpowiedz
Gość mając 26 lat, był z typiarą, która była w II liceum. Przecież to jest dosłownie p-------a. Już nie chciałem nic mówić przy nim, ale niesmak pozostał


@technojezus: nie, gość jest wygrywem bo rucha nastolatki, a ty się nie zesraj
  • Odpowiedz
Ale jak widać kolejnemu pasuje sponsoring nastolatki, bo jak Ty widzisz jakiś wspólny wyjazd? Będziesz za nią płacisz, czy od rodziców będzie kasę brała twoja wybranka?


@technojezus: Jak powiedzieć, że mało zarabiasz nie pisząc ile zarabiasz.
Jeśli dla ciebie pieniądze i praca to jakiś, duży wyznacznik ogarnięcia w życiu to współczuje biedy umysłowej i tej w portfelu.
  • Odpowiedz
@technojezus Ostatnio byłem na ślubie 19 latki i 26 latka. Zaczęli się spotykać jak miała 16 lat bodajże. Do tego chłop pracował z jej ojcem i się znali. Mało tego jej ojciec był za tym związkiem, bo uważał że to spoko materiał na zięcia czyli pracowity i obrotny. No i teraz są już po ślubie. Nie widzę w tym żadnej pedofilii.
  • Odpowiedz
@technojezus: Wiesz, facet wie co robi, dzisiaj dziecwzyny mają wcześnie inicjację seksualną, więc gdyby poznał rówieśniczkę byłby moze 50 chłopem. A tak to wziął w miarę swieży towar. Rozumiem to.
  • Odpowiedz
A dlaczego ziomek 25 ma być szczęśliwy z laską w wieku 25 lat, jak statystycznie ona miała dużo więcej partnerów od niego.

W tym samym czasie kiedy ona się bawiła z chłopakami, on musiał siebie "budować" żeby być atrakcyjnym.

Ot, natura.


@SkyrFan2000: this
  • Odpowiedz