Wpis z mikrobloga

Jak te patałachy serio przegłosują 0% które zrujnuje życie dziesiątkom tysięcy młodych ludzi, którzy stali w nocnych kolejkach i wepchnęli ich o margines błędu na sejmową większość - to powinni przez tych samych ludzi zostać wywiezieni na taczkach.

Większego świństwa zrobić swoim wyborcom się w zasadzie nie da.

#nieruchomosci #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl akurat tutaj przyznam się rację sam jestem w grupie wiekowej która chciała zmiany, jestem mniej więcej rok przed kupnem mieszkania ale przy wejściu kredytu 0 nie widzę sensu iść na wybory. Jak tak im zależy to niech giną.
  • Odpowiedz
  • 693
@arnoldinho71: No stałem, ale jaka była alternatywa? Jakby rządził pis to by dosypali do 2%, ceny by leciały chyżo do góry i było by teraz nawet gorzej. Myślę po prostu że 0% zniechęci ostatecznie młodych do wyborów i wtedy wróci do władzy pis - o ten właśnie margines błędu przy głosowaniu. Jak młodym rozwalą rynek nieruchomości jeszcze bardziej to żadnych kolejek pod lokalami nie będzie.
  • Odpowiedz
Bo Tusk był tak c-----y że nawet megachujowy Kaczynski był lepszy od Tuska.


@Operator_imadla: idz zmienić pieluszkę, bo nawet nie ogarniasz gdzie byl Tusk jak były zmiany
  • Odpowiedz
@mickpl: Nie bądźmy naiwni, do polityki nie idzie się żeby zmieniać świat na lepsze, ale żeby zrobić kasę w czasie rządzenia. Największa kasa jest w deweloperce, bo ludzie dzisiaj kupują nieruchomości za świeżo wydrukowaną przez Adama kasę, a będą spłacać 30 lat. Jestem przekonany, że w Polsce za czasów PiS powstała kasta ludzi którzy ustawili się na pokolenia, na tyle silnych żeby sterować teraz słabszą Koalicją.
jacos911 - @mickpl: Nie bądźmy naiwni, do polityki nie idzie się żeby zmieniać świat ...

źródło: chodzi_o_mlodych

Pobierz
  • Odpowiedz
@mickpl: Jak przepchną kredyt 0% to już głosuję tylko na konfę. Nie zgadzam się z ich programem nawet jakoś, ale jak oni mi rozwalają możliwość kupna mieszkania to niech tam się męczą z szurami odpalającymi gaśnicę. I tak żadna partia nie ma programu dla osób pracujących poza zwiększeniem im opodatkowania.
  • Odpowiedz
Jak młodym rozwalą rynek nieruchomości jeszcze bardziej to żadnych kolejek pod lokalami nie będzie.


@mickpl: Dokładnie, a my skończymy w pisowskiej dyktaturze. I to jest najgorsze.
  • Odpowiedz
kredytu 0 nie widzę sensu iść na wybory. Jak tak im zależy to niech giną.


@gregory180: przeciez ten kredyt jest właśnie dla ciebie, więc o co chodzi? Chyba że wedlug Twojej logiki każda złotówka to 3zł inflacji xDDDD
  • Odpowiedz
@paul772 no właśnie nie jest dla mnie bo nie łapie się przez zarobki, więc zamiast wydać na normalne mieszkanie żeby mieć dzieci 900 tysięcy to wydam 1.1 mln więc no świetny deal. Standardowo garstka zyska większość straci.
  • Odpowiedz
@mickpl: ale Tusk i jego klakierzy mają gdzieś swoich wyborców. Do polityki nie idzie się, żeby poprawiać życie swoim wyborcom tylko żeby realizować własną agendę (i agendę swoich sponsorów)
  • Odpowiedz
Jak te patałachy serio przegłosują 0% które zrujnuje życie dziesiątkom tysięcy młodych ludzi


@mickpl: ale za to ilu kolegów i członków rodzin się wzbogaci! Pomyśl o nich, jak mają ciężko!
  • Odpowiedz
Jak młodym rozwalą rynek nieruchomości jeszcze bardziej to żadnych kolejek pod lokalami nie będzie.


@mickpl: wtedy fani Tuska powiedzą, że to wszystko przez PIS i stare babyxD
  • Odpowiedz