Wpis z mikrobloga

Rozumiecie w ogóle bekę, że pomimo tak dużego sprzeciwu społeczeństwa pachoły z rządu dalej kminią jak tą j----ą ustawę przepchnąć dalej, bo im tak pan deweloper powie? To jest taka abstrakcja, że nie mogę xD ja wiem, że myślenie o rządzie, który działa w służbie obywateli to jakaś utopia, ale to jest już srogie mafijne działania i łapówkarstwo, a oni się nawet z tym nie kryją. Jak se myśle kogo mamy w rządzie to mam ogromne obrzydzenie. Ha tfu

#nieruchomosci #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 186
@thorgoth: Zapewne masz już swoje mieszkanie czy tam dom i ci to zwisa i powiewa? Jeśli tak to rozumiem, myślenie typu ja już mam, a że inni beda mieli p--------e? No cóż, życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: mieliście w dupie gdy wprowadzano milion razy gorsze programy typu 500+ czy czternasta emerytura. Teraz ja mam wywalone na wasze jęki.
Zycie, karma wraca, whatever ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 15
mieliście w dupie gdy wprowadzano milion razy gorsze programy typu 500+ czy czternasta emerytura. Teraz ja mam wywalone na wasze jęki.

Zycie, karma wraca, whatever ¯\(ツ)/¯


@thorgoth Myślę, że akurat ta część społeczeństwa, której nie podoba się 0% zazwyczaj jest przeciw innemu rozdawnictwu, bo mają trochę większą od przeciętnej świadomość działania gospodarki, a pondato nie są emerytami i nie mają dzieci - więc żadnego interesu nie mają w socjalizmach.

Więc nie
  • Odpowiedz
To jest taka abstrakcja, że nie mogę xD


@GabrielOcello: ale to zadna abstrakcja, tylko klasyczne pump and dump. Placic beda kredyciarze, ktorzy w pore nie sprzedadza swoich kurnikow xD a wtedy wchodze ja i wykupuje wszystko za bezcen.
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: Ogólnie politycy PO zawsze byli mocno umoczeni w sprawy mafijne z deweloperką, przypomnę tylko Adamowicza czy też HGW. Ludzie ginęli, a policja umarzała sprawy. To są zbyt wielkie pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 11
@thorgoth: Nope, nie byłem. Kiedy wprowadzali 500+ skupiałem się na zupełnie innych rzeczach w zyciu, ale co to ma do rzeczy? 500+ wprowadzone zostało 8 lat, to teraz nie można podnosić głosu i dawać im taśmowo wprowadzać co chcą? Nie rozumiem Twojej logiki. Brzmisz jak zmęczony życiem człowiek (klasyczny Polak), którego można robić jak się chce bo już na tyle im pozwolono.
  • Odpowiedz
@BenAli: myślę że się mylisz. Większość ludzi którzy teraz jęczą to konfopisowcy. Nikt z nich nawet nie pierdnąl gdy pis odpalał swoje programy.

Rozumiem że znajdę tyle samo twoich wpisów przeciw bk0 co przeciw bk2, panie świadomy ekonomicznie? No właśnie.

Prawda jest taka że gdyby ten program wprowadzała konfa z pisem to większość jęczących klaskałaby dupami.
Więc niech giną, hipokryci. Socjal wam przeszkadza wybiórczo, gdy akurat nie możecie na nim
  • Odpowiedz
Nie rozumiem Twojej logiki

@GabrielOcello: jest bardzo prosta. Nie lubię hipokrytow.
Nie przeszkadzają ci dopłaty bo są złe tylko dlatego że na nich nie zarobisz. Gdybyś mógł na nich zyskać to byłbyś ich wiernym fanem. Uważam że to jest g------a postawa.

I nie, nie jest mi wszystko jedno że mnie łupią ale widzę różnicę między lupaniem w skali 100 i w skali 2 - a taka jest różnica miedzy 800+
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: chlopie, po c---a komu mieszkanie 50 metrow i doplaty do max 200.000? Deweloperom tylko sie to przydaje. Trzeba nasycic rynek, zrobic badanie rynku, oddac nieuzytki do remontu, a nie nabijac kapsy deweloperom.
  • Odpowiedz
@thorgoth: Napisałem ci ze to było 8 lat temu, i nawet nie skupiałem się ani nie rozmyślałem nad tym co o---------ł w tamtym momencie rząd, ale to nie świadczy o tym, że mam teraz siedziec cicho bo przechneli sobie 500+, 800+ czy wyjebywali kase na dopłaty podczas covid.
  • Odpowiedz