Wpis z mikrobloga

@WielkiNos kiedyś (jak paliłem) to nie rozumiałem, a wręcz miałem bekę z osób, które się srają że ktoś kopci na balkonie. Obecnie, gdy już nie palę od wielu lat, to niezmiernie mnie #!$%@? ten smród, gdy mi ktoś pali pod oknem - mieszkam na parterze. Jednocześnie nie sapie się, bo mi się nie chce tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Niby tak, ale jednak inaczej traktujemy nocne ryki ząbkującego niemowlęcia, a inaczej ryki pijaka. Czyli niejako zwyczajowy podział na odgłosy "życia w mieszkaniu" i takie, których nie tolerujemy. Niektóre są trudne do zaklasyfikowania, wątpliwości budzą choćby uczniowie szkół muzycznych ćwiczący w domu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jechać z palaczami równo. Nie mogę się doczekać aż ten zakaz wejdzie w życie i przestanę znajdować popiół od sąsiadów na mojej podłodze balkonu
  • Odpowiedz
zajebiste w #!$%@? jest to mieszkanie w blokach na to wychodzi że nawet sobie papierocha nie możesz zapalić na własnym balkonie


@GrubyPrezes: możesz, tylko dym nie może lecieć do innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz słuchać głośno muzyki? Proszę bardzo, słuchaj jak głośno tylko chcesz - pod warunkiem że dźwięk nie opuści twojego mieszkania. Tak samo z paleniem - dopóki smród zostaje w twoim mieszkaniu to pal
  • Odpowiedz
@Linnior88: a Ty sie po prostu nie moglas odsunac? Ja rozumiem ze Cie to #!$%@? jak Ci dym leci, ale na milosc boska jestes doroslym czlowiekiem, calego swiata pod siebie nie ustawisz
  • Odpowiedz
Na pewno dobre wykorzystanie hajsu z podatków żeby policaje jeździły na wezwania do sąsiada palącego na balkonie xd Przyjadą, sąsiad powie że nie palił, i cyk, pora na CSa.

Jak dla mnie to zakazać sprzedaży klasycznych tytoniowych petów, kto uzależniony to sobie będzie palił efajki. Smród mniejszy, zdrowie lepsze, śmieci mniej.
  • Odpowiedz
@Xuzoun nie wiem w jakim idealnym świecie żyjesz ale normalnie to tak nie działa w rzeczywistości i życie w społeczeństwie, a już w mieście, w bloku to szczególnie, wiąże się z nieuchronnymi interakcjami z innymi

>zajebiste w #!$%@? jest to mieszkanie w blokach na to wychodzi że nawet sobie papierocha nie możesz zapalić na własnym balkonie


@GrubyPrezes: możesz, tylko dym nie może lecieć do innych ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ten przepis jest martwy + tak jak mówiłem, to zwykła hipokryzja, jeżeli jednocześnie nie ogarną piesków, imprezowiczów etc. No i dzieci które mają więcej niż 5 lat i piłują ryyyje.
  • Odpowiedz
Ostatnio nawet musiałam się odezwać do jednej typiary żeby gdzieś przeszła na inną stronę bo cały dym leci na mnie i innych a bierne palenie jest bardziej szkodliwe od czynnego

Chce niech truje siebie ale niech nie truje innych


@Linnior88: Z tym, że to samo można by o samochodziarzach powiedzieć, spaliny też są bardziej trujące dla tych zewnątrz samochodu.
  • Odpowiedz
na odgłosy "życia w mieszkaniu" i takie, których nie tolerujemy. Niektóre są trudne do zaklasyfikowania, wątpliwości budzą choćby uczniowie szkół muzycznych ćwiczący w domu.


@jeden_na_dziesiec: nie budzą, tylko prawo jest dziurawe. Do małego dziecka nikt normalny się nie spruje, ale do 5-latka co drze buzię? Sorry, ale każdy musi iść na kompromis.
  • Odpowiedz