Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Ale upośledzony pomysł. Kolejny martwy przepis. Zakaz palenia na balkonie ma nawet mniej sensu niż zakaz aborcji xD.

Wykopek furiat dzwoni na policje, że sąsiad pali na balkonie. Policja, tym razem szybko bo zgłoszenie ma wysoki (xD) priorytet, przyjeżdża po 2h.

Policjant: Palił Pan!
Sąsiad: Nie.
Policjant: A to przepraszam.

(Nie pale, nawet nie mam balkonu xD)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: palacze to podludzie. Wiem bo sama paliłam. Jak chcą jarać na balkonie to niech palą, ale pod warunkiem, że tam bedzie taka wyizolowana palarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak w klubach - szklane pudełko z wentylacją. Albo niech smrodzą sobie w domach.
Jak mnie wkur^@a jak wietrze sobie wieczorem mieszkanie, a któryś z sąsiadów jara na balkonie i caly ten smród wpada mi do mieszkania.
  • Odpowiedz
@podjad3k jako palacz, muszę powiedzieć, że masz dobrze nasrane do gara, a takie narcyzy jak ty, no cóż? Jakby nie było takich wieśniaków, to świat byłby dużo lepszy.
Jak palę, to zawsze odchodzę w jakieś miejsce, gdzie nie ma ludzi (nie lubię chodzić i palić) i potrafię zrozumieć, że ktoś może nie lubić tego co ja lubię.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Z jednej strony niczym nie gardzę tak jak tymi smrodziarzami którzy zatruwają życie całemu otoczeniu a z drugiej strony jedno wielkie XD: kupujesz sobie klitkę w wielkiej płycie w kredycie na 30 lat za minimum ponad pół bańki i nie dość że nie zamontujesz sobie klimatyzacji jeśli jakiś stary dziad w administracji nie wyrazi na to zgody to jeszcze nie będzie można zapalić sobie peta na własnym balkonie xDDDDDDD

I
  • Odpowiedz
@uriel_ck fajnie, info o mnie to z dupy tej grubej wyciągnąłeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@podjad3k jako palacz, muszę powiedzieć, że masz dobrze nasrane do gara, a takie narcyzy jak ty, no cóż? Jakby nie było takich wieśniaków, to świat byłby dużo lepszy.

Jak palę, to zawsze odchodzę w jakieś miejsce, gdzie nie ma ludzi (nie lubię chodzić i palić) i potrafię zrozumieć, że ktoś może nie lubić
  • Odpowiedz
@szszszszszszsz:

Ale upośledzony pomysł. Kolejny martwy przepis. Zakaz palenia na balkonie ma nawet mniej sensu niż zakaz aborcji xD.


Wykopek furiat dzwoni na policje, że sąsiad pali na balkonie. Policja, tym razem szybko bo zgłoszenie ma wysoki (xD) priorytet, przyjeżdża po 2h.


Można nagrać kilka filmów a potem wytoczyć proces.
  • Odpowiedz
@WielkiNos sam popalam od czasu do czasu, ale jak widzę, że ktoś pisze "palenie to tylko moja odpowiedzialność" w kontekście balkonów czy klatek schodowych to mnie #!$%@? strzela.
Nie wiem czy tacy ludzie udają, czy faktycznie nie wierzą, że dym szkodzi wszystkim, którzy go wdychają.

Jeśli chcesz żeby to była tylko Twoja sprawa, to pal w pokoju.
  • Odpowiedz