Wpis z mikrobloga

  • 370
@WielkiNos ja dostaję szewskiej pasji jak smrodziarz z papierosem pali na przystankach w miejscach publicznych itp , to nie tylko śmierdzi ale też truje innych
Ostatnio nawet musiałam się odezwać do jednej typiary żeby gdzieś przeszła na inną stronę bo cały dym leci na mnie i innych a bierne palenie jest bardziej szkodliwe od czynnego
Chce niech truje siebie ale niech nie truje innych
  • Odpowiedz
  • 17
@Lmaocetong2: dokładnie. Skoro ona lubi ten smród wdychać to niech wdycha ale niekoniecznie każdy chce mieć sąsiada, koło którego nie można okna otworzyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 5
@Linnior88

@WielkiNos ja dostaję szewskiej pasji


może czas na wizytę u specjalisty

Ostatnio nawet musiałam się odezwać do jednej typiary


och biedactwo musiało się do kogoś odezwać, brawa dla ciebie za ten heroiczny czyn

a bierne palenie jest bardziej szkodliwe od czynnego


no na pewno to jest prawda, jestem tą szkodliwością i potwierdzam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chce niech truje siebie ale niech nie truje innych


na szczęście
  • Odpowiedz
  • 20
@podjad3k

@Linnior88

>@WielkiNos ja dostaję szewskiej pasji


może czas na wizytę u specjalisty


>Ostatnio nawet musiałam się odezwać do jednej typiary


och biedactwo musiało się do kogoś odezwać, brawa dla ciebie za ten heroiczny czyn


>a bierne palenie jest bardziej szkodliwe od czynnego


no na pewno to jest prawda, jestem tą szkodliwością i potwierdzam ( ͡º ͜ʖ͡º)


>Chce niech truje siebie ale niech nie truje innych


na
  • Odpowiedz
  • 3
@Linnior88 fajna projekcja, mnie nic nie boli. śmieszą mnie natomiast ludzie którym wielki wysiłek sprawia odezwanie się do innego człowieka i robią big deal z takich pierdół. już się tak nie denerwuj, bo się zesrasz jeszcze i będzie śmierdzieć xD
  • Odpowiedz
  • 19
@podjad3k

@Linnior88 fajna projekcja, mnie nic nie boli. śmieszą mnie natomiast ludzie którym wielki wysiłek sprawia odezwanie się do innego człowieka i robią big deal z takich pierdół. już się tak nie denerwuj, bo się zesrasz jeszcze i będzie śmierdzieć xD

Ty już śmierdzisz
  • Odpowiedz