Wpis z mikrobloga

#przegryw jak za @qew12 nie przepadam bo to oskarek zwykły co się z koleżaneczkami spotyka tak to co sie stalo pod jego wpisem dobrze obnaza i pokazuje obraz normictwa
chuop se wkleil linki do badan ze autysci maja ciezko to najazd na niego zrobili i on tylko wymysla a tak w ogole to syn kolezanko mojej mamy ma autyzm i jest lekarzem w serialu
Kumacie to? Normiki chlopu ze stwierdzona choroba ktora w sporym stopniu zabija podstawowe ludzkie interakcje mowia ze on wymysla i po prostu wystarczy chciec XDDD no blagam co bedzie kolejne? Usain moze nogi ci ucieli ale nadal mozesz pobic rekord swiata na 100m co? ale jak to bez nog to nie tak latwo? ALE TY WYMYSLASZ BOZE TAKI TOSKYCZNY JESTES NIE DA SIE Z TOBA NIE DZIWIE SIE ZE TEGO REKORDU NIE POBILES
A ty wszystko tylko po to zeby podtrzymac swoj niestniejacy model sprawiedliwego swiata gdzie jak ktos czegos nie ma to dlatego ze to musi byc jego wina bo inaczej by sie jeszcze okazalo ze pan normik nie zawdziecza wszystkiego swojej "ciezkiej pracy" tylko po prostu mial farta do tego jakim sie urodzil
Żałosne i podłe zachowanie
D.....1 - #przegryw jak za @qew12 nie przepadam bo to oskarek zwykły co się z koleżan...

źródło: 1

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DzikiWonsz221: bo mało kto rozumie autyzm. Qew to najbardziej sympatyczną osobą jaką znam i dziwi mnie jak i za co można go hejtowac. Większość z nas miała styczność z osobą autystyczna i jest to faktem, że człowiek przy nich czuję się inaczej i niekomfortowo, mają ciężkie życie i trudno im się dostosować, nie widzę sensu by jeszcze bardziej to pogłębiać hejtem w internecie.
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: Zwykly mechanizm ewolucyjny. Człowiek to stworzenie stadne i jeśli nie dokładasz się do dobrobytu stada to jesteś zbytecznym pasożytem którego grupa będzie chciała się pozbyć. Stąd ta agresja w komentarzach
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: Niestety normictwo ma już netflix zamiast mózgu i oni zwyczanie nie są w stanie zrozumieć problemów z jakimi #przegryw borykają się na codzień. Do tej znieczulicy już przywykłem, ale bardzo boli mnie, że to dotyka @qew12 ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Tak jak pisze @ZenujacaDoomerka Qew to mega spoko ziomek, poznaliśmy go wspólnie na wyjeździe na Mazury i to serio najbardziej sympatyczna
  • Odpowiedz
@Krul_Sarenek: mnie autyzm też nie dotyczy a rozumiem, to nie kwestia normictwa tylko po prostu zwykłej ludzkiej empatii i minimalnego zainteresowania tematem. Jak ktoś jest toksycznym gównem to będzie tym gównem czy jest normik czy przegryw, a jest masa toxikow na tagu przegryw którzy tylko czekają by na kogoś naskoczyć bo im samym się w życiu nie udaje i uważają, że najlepszy sposób to umniejszać problemom innych osób bo tylko
  • Odpowiedz
mówił, że dzień wcześniej z dziewczyną mieli trójkąt z jakąś lokalną nastolatką i tak go wymęczyły, że ma dość hahaha. Super chłopak


@rtone: @qew12 Eh nie spodziewał się nikt qewoski
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: @niedoszly_andrzej @DzikiWonsz221 @EissIckedouw @ZenujacaDoomerka @rtone @Krul_Sarenek @Sandevistan @ZenujacaDoomerka @akaisterne

Mnie się wydaje że tu wcale nie chodzi o to czy ktoś rozumie czy nie rozumie autyzmu a to w jaki sposób dana osoba przekazuje i relacjonuje wiele kwestii związanych ze swoimi problemami, dolegliwościami itd.

Czasami kwestia tonu w jakim człowiek nawet poważnie chory przekazuje treść zmienia postrzeganie...
  • Odpowiedz
autyzm to nie choroba tylko zaburzenie. Nie jesteśmy chorzy tylko inni


@niedoszly_andrzej: jeden c--j choroby sie przynajmniej wspolczuje i zyczy zdrowia przy "zaburzeniu" jestes skreslony ze spoleczenstwa i traktowany po proatu inaczej
  • Odpowiedz
sposób dana osoba przekazuje i relacjonuje


@sylwke3100: no, ale właśnie osoby autystyczne mają z tym często problem, bo nie ogarniają sytuacji społecznych i nie wiedzą jak mówić żeby dotrzeć do ludzi. To jest dosłownie jedna z najczęstszych cech osób w spektrum.
  • Odpowiedz