Wpis z mikrobloga

#przegryw jak za @qew12 nie przepadam bo to oskarek zwykły co się z koleżaneczkami spotyka tak to co sie stalo pod jego wpisem dobrze obnaza i pokazuje obraz normictwa
chuop se wkleil linki do badan ze autysci maja ciezko to najazd na niego zrobili i on tylko wymysla a tak w ogole to syn kolezanko mojej mamy ma autyzm i jest lekarzem w serialu
Kumacie to? Normiki chlopu ze stwierdzona choroba ktora w sporym stopniu zabija podstawowe ludzkie interakcje mowia ze on wymysla i po prostu wystarczy chciec XDDD no blagam co bedzie kolejne? Usain moze nogi ci ucieli ale nadal mozesz pobic rekord swiata na 100m co? ale jak to bez nog to nie tak latwo? ALE TY WYMYSLASZ BOZE TAKI TOSKYCZNY JESTES NIE DA SIE Z TOBA NIE DZIWIE SIE ZE TEGO REKORDU NIE POBILES
A ty wszystko tylko po to zeby podtrzymac swoj niestniejacy model sprawiedliwego swiata gdzie jak ktos czegos nie ma to dlatego ze to musi byc jego wina bo inaczej by sie jeszcze okazalo ze pan normik nie zawdziecza wszystkiego swojej "ciezkiej pracy" tylko po prostu mial farta do tego jakim sie urodzil
Żałosne i podłe zachowanie
DzikiWonsz221 - #przegryw jak za @qew12 nie przepadam bo to oskarek zwykły co się z k...

źródło: 1

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ty wszystko tylko po to zeby podtrzymac swoj niestniejacy model sprawiedliwego swiata gdzie jak ktos czegos nie ma to dlatego ze to musi byc jego wina bo inaczej by sie jeszcze okazalo ze pan normik nie zawdziecza wszystkiego swojej "ciezkiej pracy" tylko po prostu mial farta do tego jakim sie urodzil


@DzikiWonsz221: dobrze powiedziane: plusik.
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: na wykopie jest masa trolli i frustratów co to chcą komuś tylko #!$%@?ć, to będzie pierwsza grupa. Druga grupa to ludzie, który mają bardzo bardzo wąską perspektywę, głodującemu dziecku z afryki by powiedzieli, "hej ziom głód to tylko uczucie, przecież zawsze możesz se do biedronki iść co nie, a w ogóle to znam jednego czarnego z ameryki i on nie głoduje więc się da tylko trzeba chcieć, a tak
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: debile nie rozumieją że autyzm występuje w różnych formach i w różnym nasileniu. To że ktoś ma lekkiego aspergera i daje rade pracować, nie oznacza że mocno autystyczna osoba da radę zrobić to samo
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221 ty chyba też nie do końca rozumiesz o co kaman i sam stosujesz retorykę oskariatu.
Problemem nie jest choroba czy zaburzenie tylko to jak dany pacjent sobie z tym radzi.
Parcie na rentę i czyste lenistwo i wykorzystywanie rodziców to nie jest sposób na życie (nawet z chorobą) i wykorzystywanie choroby czy tam zaburzeń do tego żeby sobie wegetować to czyste #!$%@? i uważam za prawidłowe, że społeczność tego nie
  • Odpowiedz
czyste #!$%@?


@Notes: bycie zaburzonym to czyste skurywsyństwo, dokładnie tak. Masz zaburzenia lękowe przez które boisz się wyjśc z domu? Masz depresję tak mocną, że nie możesz wstać z łóżka? Masz ADHD tak grube, że cały czas chodzisz roztrzęsiony i nie możesz skupić się na jakiejś rzeczy dłużej niż 3 sek? Masz ataki paniki jak odezwie się do Cb randomowy człowiek?

Jesteś czystej wody #!$%@?. Wykop at it's finest.

Naprawdę
  • Odpowiedz
  • 6
@DzikiWonsz221 stwierdzona choroba przez test online za 4000 zł. Mi lekarz bez badań na prawo jazdy podbił 15 lat za 150 zł.. to. Pomyśl że gość test na autyzm zrobił online za tyle kasy, bo żaden na NFZ nie chciał mu stwierdzić xD
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: "Usain moze nogi ci ucieli ale nadal mozesz pobic rekord swiata na 100m co? ale jak to bez nog to nie tak latwo? ALE TY WYMYSLASZ BOZE TAKI TOSKYCZNY JESTES NIE DA SIE Z TOBA NIE DZIWIE SIE ZE TEGO REKORDU NIE POBILES"

Obczaj sobie byku sprawę Pistoriusa (tego biegacza bez nóg) z 2012. Juz wtedy wyszło że protezy mogą sprawić że ma przewagę, Usain bez nóg aktualnie mógłby
  • Odpowiedz
@WielkiNos no nie wiem nie wiem.

Cecha ludzi jest to że chcą się wyróżniać plus tłumaczyć swoje zachowania czynnikiem zewnętrznym. Kiedyś to była dyskekcja, później Bipolar a teraz mityczne spektrum autyzmu i adhd.

Jeżeli ma badania to spoko temat dla mnie zamknięty ale przez rosnąca liczbę osób co sobie same stwierdziły takie...hmm no zaburzenie? to cierpią osoby naprawdę chore.
Myślę że to taka sama zasada jest jak to że co druga
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Tak #!$%@? co druga influ leci na ozempicu, a wszyscy sobie sami zdiagnozowali autyzm i ADHD.
Wiesz to bo widziałeś kilka wpisów w internecie o osobach które mówiły o swoich problemach.
Ale Wy normiki głupie jesteście xD

Może dzięki zwiększonej świadomości ludzi zaczęli się badać i mówią o swoich doświadczeniach? A to że większość osób nie pisze o niczym właściwie w internecie może wpływać na to że takie posty dają Ci iluzje "mody" na bycie osobą z zaburzeniami?
Umiesz sobie coś takiego wyobrazić? Czy przerasta to
  • Odpowiedz
@qew12 Co jest źle? Choćby twoja momentami agresywna postawa do różnych kwesti albo atakowanie rodziców. Dla mnie poza naprawdę ciężkimi przykładami autyzmu (osobiście znam jeden) to nie jest choroba jak rak czy inne tego typu że kilka badań i daje jednoznacznie wynik: chory bądź nie tak od razu.

Nie mówiąc o tym że tamto podejście pokazywało jakby twoja totalna ignorancję tego że jednak są chętni do pomocy a nie powiedzieli ci
  • Odpowiedz