Aktywne Wpisy

lubie-sernik +152
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz
PanMaglev +311





mirror: https://www.streambug.io/cv/592143
#mecz #golgif #reprezentacjaboners #reprezentacja #u21 #heheszki
@wiktorek_pl: Jako czwartego bierze się często perspektywicznego młodzieżowca. I robi tak nie tylko Polska. Dużo większy jest sens wziąć Zycha jeśli potencjalnie widzi się go w kadrze za parę lat niż Mrozka który nigdy w niej nie zagra.
Zapomniałeś tagu #mecz i #ekstraklasa
Bo przecież dla wykopków to jedyna prawilna liga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 413094_janusz-meczowy
Pobierz