Wpis z mikrobloga

No dobra Mirki, ja wiem, że to ciulowe co powiem, ale nie oszukujmy się.

Genetyka jest najważniejsza. Wy sobie pójdziecie na siłkę założycie 100-140 na klatę i to jest takie sztucznie nabite i wymuszone, dyszycie przy tym i sapiecie jak parowozy, widać, że nie jest to dla was naturalny ciężar. Nie obraźcie się, ale nie nadajecie się do tego.

Tymczasem on se 900 kilo założy i będzie machał jak kijem od szczotki. Nie oszukacie wrodzonych predyspozycji. Trzeba mieć do tego odpowiednią konstrukcję anatomiczną, łapę szerszą niż dłuższą.

Na łapę też by was po prostu zmiażdżył i połamał wam wasze cieniutkie nadgarstki i przedramiona, coś by wam poszło i potem lata rehabilitacji

#mirkokoksy #testosteron #silownia #armwrestling #mikrokoksy #heheszki
MakiawelicznyAltruista - No dobra Mirki, ja wiem, że to ciulowe co powiem, ale nie os...

źródło: Basgrup

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@stillrunning: No to właśnie o tym mówię. U tego typa to jest wymuszone, nienaturalne. Udaje mu się to tylko dlatego, że spuszczał się nad tym i robił wszystko pod te konkretne ruchy. Jakby przestał trenować to wszystko by mu zeszło szybko. Jakbyś mu dał inny rodzaj ruchu zrobić to okazałoby się, że nie ma nic siły, bo się wyspecjalizował w tym co tu robi, w trzech bojach.

Mój pies wstanie
  • Odpowiedz