Wpis z mikrobloga

Zaraz to usunę bo nie ma sensu się odpalać i #!$%@?ć i słuchać lustracji. Czy w tym kraju wszyscy faceci są #!$%@?ęci, czy może to ze mną coś jest grubo nie tak, bo oczekuję odrobiny szacunku i traktowania mnie przez mężczyzn jak równej, a nie biednej, zagubionej sieroty, sexy-wampa czy opiekunki domowego ogniska? Ja wiem, że Polska mentalnie jest na dalekim Wschodzie, gdzieś w okolicy tajgi syberyjskiej, ale come on. Zastanawiam się, czy mam na czole wielki napis: TYLKO DO RUCHANIA, bo 90% facetów, których poznaję, oświadcza już na pierwszym spotkaniu, że nie chce wchodzić w zamkniętą relację. Friends with benefits? To jest nasz kulturowy problem nr 1: polaryzacja #seks poważny związek. Że albo coś serio, albo się ruchamy. Proszę bardzo. One night stand? Chętnie. Robienie loda w przerwie na reklamy? Skorzystam. Ale nie, nie bądź moją dziewczyną, nie szukam kuli u nogi, której będę musiał zaparzyć miętę, jeśli kiedyś przypadkiem zachoruje. I #zwiazki tak sobie rozmyślam, czy to egoizm czy może zwykłe #!$%@?ństwo? czy naprawdę w świecie, w którym seks bez zobowiązań jest na wyciągnięcie ręki, nie potrzebujemy już bliskości, czułości, więzi z drugim człowiekiem? Kiedy się bawimy i jest fun, jesteśmy razem, ale kiedy zaczynają pojawiać się problemy, znikamy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? eeeh #!$%@? faceci was to nic tylko w kiblu spuścić. biorą dla siebie z z rewolucji seksualnej wyzwolenie seksualne kobiet, ale o krok dalej już nie pójdą, bo im spadnie poziom testosteronu, kiedy potraktują kobietę jak człowieka, a nie dziurę, w którą mogą wsadzić #!$%@? #redpill #gorzkiezale #randkujzwykopem #zwiazki i nawet gadałam ze swoim przyjacielem na ten temat co jest ze mną nie tak (tak, tak, przyjaciel dla kobiety to emocjonalny tampon oczywiscie, przyjazn damsko meska nie istnieje ) i on mi powiedział że Kinga, ty oferujesz za dużo
Tak. Właśnie tak powiedział mi mój przyjaciel. „Oferujesz za dużo”. I jeszcze mówił że mu osobiście się to zajebiście podoba, ale on jakieś dwa procent męskiego społeczeństwa w tym kraju i że niby straszę, bo nie robię tego co większość, czyli niczego i że to przeraża i że to jest za dużo. Mam udawać kogoś, kim nie jestem, tylko po to, żeby facet poczuł się dobrze, by przypadkiem nie nadgryźć jego kruchego ego? Gdzie jesteśmy jako społeczeństwo, kiedy kobieta, by być chcianą i pożądaną, musi udawać głupszą, biedniejszą i bardziej zakompleksioną niż jest w rzeczywistości? nonsens, film niepowiązany
tekst dolny
KingaM - Zaraz to usunę bo nie ma sensu się odpalać i #!$%@?ć i słuchać lustracji. Cz...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: Kiniuś, jesteś starom babom z gówniakiem.
Jesteś też fajny, wartościowy, inteligentny człowiek z poczuciem humoru. Handluj i z jednym i z drugim.

Musisz grzebać we właściwych śmietnikach, bo jak grzebiesz w tym kontenerze pod dyskoteką to znajdujesz takich, co to widzą w tobie tylko dziure ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@user_no_4: No, a jak sami faceci, których się wybiera, mówią, że jest się od nich atrakcyjniejszą ;)? Dla mnie mężczyźni mogą wymagać dużego biustu, bo nie mam kompleksu na tym punkcie, więc też się o to nie spinam, a teraz co?
  • Odpowiedz
Zastanawiam się, czy mam na czole wielki napis: TYLKO DO RUCHANIA, bo 90% facetów, których poznaję, oświadcza już na pierwszym spotkaniu, że nie chce wchodzić w zamkniętą relację. Friends with benefits? To jest nasz kulturowy problem nr 1: polaryzacja #seks poważny związek. Że albo coś serio, albo się ruchamy.


@KingaM: No to problem jest w Tobie. Wybierasz złych facetów.
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: faceci też potrafią być atrakcyjni i ogarnięci. Problem jest taki że dla was 'atrakcyjny i ogarniety' z reguły oznacza kogoś z topki drabiny społecznej pod każdym względem, przez co potem mówicie ze tacy nie istnieją albo jest ich malo. Gdy w tym czasie 'ładna i ogarnięta' kobieta wcale nie musi być 10/10 z wyglądu, mieć własnego biznesu, mieszkania, samochodu itd, czyli rzeczy, których same wymagacie. Musicie obniżać standardy bo
  • Odpowiedz
@KingaM: no ja z kolei wolałbym zbudować fajną relację i wspierać się wzajemnie ale chyba źle szukam bo mam wrażenie, że laski szukają ostatnio samych biznesmenów 190cm wzrostu i raczej nie interesuje ich co facet ma do powiedzenia ale to może taka bańka ;)
  • Odpowiedz
chyba że jesteś już pod 30, wtedy mniej facetów traktuje Cię jako potencjalną partnerkę, tylko tak jak sama siebie traktowałaś do tej pory


@BackInBlack: niezla nadinterpretacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KingaM Trochę nie czaje tego wywodu, jeśli spotykasz samych co cie chcą na raz do przeruchania to widocznie taka jesteś w ich oczach, a trafiasz na takich na własne życzenie. Zostaniesz albo juz jestes alpha widow
  • Odpowiedz
  • 2
@KingaM racja, facet jak wie że nie dostanie ruchania na zawołanie do nagle dostaje kocikwiku i jego potrzeby nie są realizowane xD trzeba się bardzo nawygimnastykowac, żeby znaleźć odpowiedniego faceta, i tu nie pisze o chadach tylko zwykłych normalnych facetach, których tak samo jak normalnych, nie mających nasrane we łbie, bab jest w tym momencie minimalny odsetek
  • Odpowiedz