Wpis z mikrobloga

Zaraz to usunę bo nie ma sensu się odpalać i #!$%@?ć i słuchać lustracji. Czy w tym kraju wszyscy faceci są #!$%@?ęci, czy może to ze mną coś jest grubo nie tak, bo oczekuję odrobiny szacunku i traktowania mnie przez mężczyzn jak równej, a nie biednej, zagubionej sieroty, sexy-wampa czy opiekunki domowego ogniska? Ja wiem, że Polska mentalnie jest na dalekim Wschodzie, gdzieś w okolicy tajgi syberyjskiej, ale come on. Zastanawiam się, czy mam na czole wielki napis: TYLKO DO RUCHANIA, bo 90% facetów, których poznaję, oświadcza już na pierwszym spotkaniu, że nie chce wchodzić w zamkniętą relację. Friends with benefits? To jest nasz kulturowy problem nr 1: polaryzacja #seks poważny związek. Że albo coś serio, albo się ruchamy. Proszę bardzo. One night stand? Chętnie. Robienie loda w przerwie na reklamy? Skorzystam. Ale nie, nie bądź moją dziewczyną, nie szukam kuli u nogi, której będę musiał zaparzyć miętę, jeśli kiedyś przypadkiem zachoruje. I #zwiazki tak sobie rozmyślam, czy to egoizm czy może zwykłe #!$%@?ństwo? czy naprawdę w świecie, w którym seks bez zobowiązań jest na wyciągnięcie ręki, nie potrzebujemy już bliskości, czułości, więzi z drugim człowiekiem? Kiedy się bawimy i jest fun, jesteśmy razem, ale kiedy zaczynają pojawiać się problemy, znikamy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? eeeh #!$%@? faceci was to nic tylko w kiblu spuścić. biorą dla siebie z z rewolucji seksualnej wyzwolenie seksualne kobiet, ale o krok dalej już nie pójdą, bo im spadnie poziom testosteronu, kiedy potraktują kobietę jak człowieka, a nie dziurę, w którą mogą wsadzić #!$%@? #redpill #gorzkiezale #randkujzwykopem #zwiazki i nawet gadałam ze swoim przyjacielem na ten temat co jest ze mną nie tak (tak, tak, przyjaciel dla kobiety to emocjonalny tampon oczywiscie, przyjazn damsko meska nie istnieje ) i on mi powiedział że Kinga, ty oferujesz za dużo
Tak. Właśnie tak powiedział mi mój przyjaciel. „Oferujesz za dużo”. I jeszcze mówił że mu osobiście się to zajebiście podoba, ale on jakieś dwa procent męskiego społeczeństwa w tym kraju i że niby straszę, bo nie robię tego co większość, czyli niczego i że to przeraża i że to jest za dużo. Mam udawać kogoś, kim nie jestem, tylko po to, żeby facet poczuł się dobrze, by przypadkiem nie nadgryźć jego kruchego ego? Gdzie jesteśmy jako społeczeństwo, kiedy kobieta, by być chcianą i pożądaną, musi udawać głupszą, biedniejszą i bardziej zakompleksioną niż jest w rzeczywistości? nonsens, film niepowiązany
tekst dolny
KingaM - Zaraz to usunę bo nie ma sensu się odpalać i #!$%@?ć i słuchać lustracji. Cz...
  • 140
  • Odpowiedz
@KingaM: Może żyjesz w jakimś zamkniętym kręgu i spotykasz co rusz tych samych facetów a inni sa poza Twoim zasięgiem? Tak może być.
Albo co jest prawdopodobne, wysyłasz mylące sygnały. Ktoś odbiera Ciebie inaczej niż tym kim jesteś.

Jak nie możesz być sobą to nie ma sensu się w nic angażować. Bardzo ważne jest też i niby każdy wie ale każdy to też olewa, to znaleźć sobie kogoś na podobnym poziomie
  • Odpowiedz
@KingaM: Brutalna prawda jest taka, że nawet jeśli facet szuka stałego związku i nawet jak kobieta w takich zwykłych mireczków celuje, to jeżeli jest za brzydka na związek, będą ją postrzegać jako kogoś na seks. Ładnej juleczce to od razu chcieliby zaparzać miętę do końca życia.
  • Odpowiedz
  • 2
@KingaM:

Spróbuj najpierw wejść z kimś w głębszą relację, a dopiero później lodzik w przerwie na reklamy.
  • Odpowiedz
@KingaM: WYKOPKI WEJDŹCIE NA KONTO TEJ MIRABELKI. Poczytajcie sobie co ona wypisuje a jest tam prawie każdy rodzaj przemocy słownej, jest wielka roszczeniowość i wymyślone zagrożenia.
Z tą kobietą jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
  • 15
@KingaM: jakieś 70% dziewczyn skupia uwagę na 20% facetów. Co tworzy taką o to sytuację, że Ci atrakcyjni mają w kim wybierać. To szukają tej jedynej, a w międzyczasie ONS albo FwB. Po co mają się wiązać z jedną która w sumie im się całkiem nie podba, jak mają setki dziewczyn do sprawdzenia czy to miłość życia. A taka na stałe by ich blokowała.

A te 70% dziewczyn ma ego wywalone
  • Odpowiedz
Czy w tym kraju wszyscy faceci są #!$%@?ęci, czy może to ze mną coś jest grubo nie tak


@KingaM: Chyba odpowiedź zawiera się w pytaniu.

bo 90% facetów, których poznaję, oświadcza już na pierwszym spotkaniu, że nie chce wchodzić w zamkniętą relację.


@KingaM: Ale to ty sobie wybierasz tych facetów kochanie. Po prostu takich sobie wybierasz, wybierasz facetów nie ze swojej ligi. Żeby facet chciał budować z tobą relację to
  • Odpowiedz
@KingaM: Może zwyczajnie wszyscy faceci któych spotykasz na swojej drodze nie zauważają w Tobie niczego innego niż tylko okazji do przepompowania. Założe się, że gdyby jakikolwiek z nich przeczytał Twoje #!$%@? na wykopie to i seksu by nie zaproponował
  • Odpowiedz
@KingaM: Problem jest imo w tobie. Z jakiegoś powodu przyciągasz takich ludzi. Masz jakieś schematy relacyjne, które prowokują takie związki. Wiem, że zabrzmi to trywialnie, ale może rozważ terapię. Ja też uważałem przez większość życia, że świat się na mnie uwziął, a dopiero w terapii odkryłem, że to ja pi*(#$ę sobie ten świat.
  • Odpowiedz
@KingaM: biorąc pod uwagę ile jest u nas gwałtów w porównaniu do innych krajów UE to śmiem twierdzić, że jesteśmy światową potęgą spermiarstwa
a tak btw - to od Ciebie zależy z jakimi facetami się obracasz
chyba że jesteś już pod 30, wtedy mniej facetów traktuje Cię jako potencjalną partnerkę, tylko tak jak sama siebie traktowałaś do tej pory
  • Odpowiedz
@KingaM: ja pi33333333333333333333rd0lę xd

Jakbym czytał/słyszał laskę z Modern Women Archives - bardzo polecam - moja najnowsze znalezisko. W piątek wieczór przy piwku w pokalu odpalam sobie i śmieję się z głupich, płaczących kobiet, niedowierzając, że to wszystko jest prawdziwe i te ograniczone kobiety w ogóle istnieją i potrafią w ogóle się podetrzeć.
Pokazuje jak te aplikacje wyciągnęły na wierzch najgorsze cechy kobiet - próżność, łaknienie atencji, łatwość w atakowaniu innych
  • Odpowiedz
@Rampararampamm niestety taka jest brutalna prawda. Przebywam duzo w meskim towarzystwie od dawna (liceum, studia, praca w ktorych kobiety stanowia maly ulamek procenta) i czesto spotykalam sie z opinia, ze jak facet nie postrzega dziewczyny jako kandydatki na zwiazek to ląduje do kategorii „na seks”.
  • Odpowiedz
@KingaM nie jest tak, ze faceci nie chca wchodzic w zwiazek tylko nie chca tego zwiazku z Toba. Ale uwazam za chamstwo z ich strony, ze zamiast sie ulotnic i napisac wprost „zwiazku z tego nie bedzie” to licza ze wyżebrają przynajmniej darmowy seks.
  • Odpowiedz
@KingaM: Juz ci to tlumacze.
Jest wielu mezczyzn, ktorych nie interesuja te pseudo zwiazki typu FWB czy ONS. Dobry seks gwarantuje TYLKO I WYLACZNIE odpowiednie dogranie sie z partnerka oraz jakis poziom uczuc wzgledem siebie. Doraznie spotykanie sie tylko na grzmocenie, albo dymanie sie z obca osoba nigdy nie zagwarantuje takich przezyc. No chyba ze dla kogos spust i do spania, to wysoki poziom.
To po pierwsze - i najmniej istotne.
  • Odpowiedz