Wpis z mikrobloga

Dla oburzonych twitterowych juleczek wzorem do naśladowania jest madka, która wychowała syna na spermiarza bez godności a potem popiera p-----c fizyczną wobec własnego syna za gwizdanie. Madka, która chce osobiście stosować wobec własnego dziecka p-----c fizyczną bo komfort obcych bab jest ważniejsze niż jej własnego syna.

#bekaztwitterowychjulek #pieklomezczyzn #p0lka
WielkiNos - Dla oburzonych twitterowych juleczek wzorem do naśladowania jest madka, k...

źródło: temp_file4483520094801032796

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
@PodniebnyMurzyn krzyczenie za babą, że atrakcyjnie wygląda i ślinienie się jak frajer. Zjawisko odnoszące się do spermiarzy. Żeby je wyeliminować trzeba przestać wychowywać spermiarzy, a nie ich walić po gębach, bo wtedy i tak jest za późno.
  • Odpowiedz
  • 55
@WielkiNos na 100% autorka obrazka nie ma dziecka tylko tak sobie p------i.

Btw śmieszne jak pewne siebie są dziewczyny w kwestii "dawania w mordę" facetom, w starciu losowy facet vs losowa kobieta chłop by wygrał w 99% przypadków, ale facetów wychowano w zasadzie "kobiet się nie bije" i tylko dlatego jeszcze nie leżą na glebie z r--------m nosem. Trochę jak York szczekający na amstaffa ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
  • 38
A, no i p-----c fizyczna nie jest adekwatną odpowiedzią do "catcallingu" (czyli np zagwizdania na kogoś). Jeśli jakaś dziewczyna by mi próbowała w-----ć za coś takiego to sama by dostała po ryju
  • Odpowiedz
@WielkiNos: bawi mnie, bo we Włoszech goście sobie gwiżdżą na laski i dodają jeszcze komentarz z podtekstem i p0lki mają mokro xD ale wiadomo Mirek dostanie za to w------l bo nie jest chadem z południa
  • Odpowiedz
  • 25
@WielkiNos: Inna kwestia, że ta historia powstała w umyśle tej laski, a nie wydarzyła się w rzeczywistości. Mężczyźni gwiżdżą na kobiety jedynie na filmach, w życiu nie widziałem w rzeczywistości takiego zachowania.
  • Odpowiedz