Wpis z mikrobloga

Dla oburzonych twitterowych juleczek wzorem do naśladowania jest madka, która wychowała syna na spermiarza bez godności a potem popiera p-----c fizyczną wobec własnego syna za gwizdanie. Madka, która chce osobiście stosować wobec własnego dziecka p-----c fizyczną bo komfort obcych bab jest ważniejsze niż jej własnego syna.

#bekaztwitterowychjulek #pieklomezczyzn #p0lka
WielkiNos - Dla oburzonych twitterowych juleczek wzorem do naśladowania jest madka, k...

źródło: temp_file4483520094801032796

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

catcalling przestaje istnieć dla p0lki jeśli jest to alwaro z erazmusa lub mokebe z ibizy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Smonk_Da_Wead: ewentualnie rumun/marokańczyk/turek udający Włocha w kurorcie dwugwiazdkowym pod Rimini xD
  • Odpowiedz
Ja nie ogarniam większości kobiet. Przeszkadza im spermiarstwo a jednocześnie ze spermiarzy czerpią profity mniej lub bardziej bezpośrednio. Od onlyfansów przez cucków nadskakujących przy nich po cucków w rządzie aystemowo faworyzujących je.

Mi też przeszkadzają spermiarze, bo właśnie przez nich mężczyźni z godnością mają przesrane. I naprawdę chciałbym, aby wyginęli. Jako bonus, widok bab ze zdziwioną mordą, że jak to już nie mają konstelacji orbiterów, nie dostają profitów od państwa, muszą się
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zmyślona historia najpierw została tematem do brandzlowania się dla jakiś twitterowych atencjuszy, a teraz poprawiają po nich wykopowi frustraci. Dość internetu na dzisiaj.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja pierdzielę, co one z tym "wygwizdaniem". Jak się laska podoba, to się na nią gwiżdże.No chyba, że rzeczywiście ją wygwizdywał, ale to wtedy nie jest catcalling. :P
  • Odpowiedz