Wpis z mikrobloga

Przecie cała lewica była za protestami ludzi o czarnym kolorze skóry, które wynikły po śmierci Floyda. A 'protesty' to były rabunki, zabójstwa, pobicia, palenie dóbr ludzi xD

Spokojnie, robią film 'dokumentalny' o nim, zara będzie błogosławionym męczennikiem.
  • Odpowiedz
@djtartini1: nie, to są jacyś boomerzy. Antyszczepy, denialiści klimatyczni.
W Poznaniu nie kładły się szury, przynajmniej nie można tego wywnioskować po tamtej akcji. Szur to zwolennik teorii spiskowych, naukowy analfabeta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nooleus @hub_bub ej, ale na takie protesty to bym poszła. Nie może być tak, że umiera ktoś na komendzie, jest torturowany, nawet jak to przestępca. Takie rzeczy trzeba nagłaśniać.
  • Odpowiedz
Tak działają zwierzęta które tylko obsługują swoje instynkty i impulsy.


@Werdna: piszesz tak, ale jestem przekonany, że sam byś odczuwał o wiele większe poruszenie emocjonalne po obejrzeniu filmiku z katowania niż po przeczytaniu artykułu o tym wydarzeniu.

Piszesz tak jakby forma i otoczka była mało istotna dla ludzi inteligentnych.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: W sensie tego gdzie kolanem dociska ćpuna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe że mimo licznych o wiele gorszych filmów z Ukrainy, Palestyny czy innego Jemenu nie kładą się na betonie aby wyrazić swoje niezadowolenie xD
  • Odpowiedz
#!$%@? 22 maja policja zabiła młodego chłopaka we własnym domu i jest cisza. Psy zostały wydalone ze służby i postawiono im zarzuty prokuratorskie więc srogo tam przegięli pałę

@hub_bub: skoro #!$%@? ich ze służby i mogą pójść siedzieć to o co jeszcze mają ludzie protestować? Życia chłopakowi się protestami nie przywróci. Protesty miałyby sens gdyby zamietli sprawę pod dywan.
  • Odpowiedz
W sensie tego gdzie kolanem dociska ćpuna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cielak44: z Grzegorem Florydą to jakaś paranoja była, zwłaszcza w Polsce, ale miałem na myśli ewentualny film z katowania chłopaka w kanciapie w wykonaniu polskiej policji.
  • Odpowiedz
@Nooleus: bo nie był czarnym narkomanem, więc, idąc tokiem rozumowania lewoskrętnych, był faszystą i zasłużył na śmierć. Czekam na akcję "zabij w sobie faszystę" jak to towarzystwo odwali zbiorowo akcję taką jak fani Jima Jonesa. Mam już na tą okazję przyszykowany popcorn
  • Odpowiedz
ale jak we wrocławiu co 2 tygodnie była afera że chłop umarł na komendzie a nagrań z kamerki nie ma to cisza.


@Nooleus: no ok, ale czy ty wtedy coś zrobiłeś? Albo zamierzasz kiedykolwiek coś zrobić w sprawach, które się interesują, czy tylko będziesz miał ból dupy o to jak ktoś spędza prywatny czas?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

o ok, ale czy ty wtedy coś zrobiłeś? Albo zamierzasz kiedykolwiek coś zrobić w sprawach, które się interesują, czy tylko będziesz miał ból dupy o to jak ktoś spędza prywatny czas?


ja odmowilem przyjecia madnatu panom z tej komendy i zostalem za nich oskarzony o pobicie

przez co latalem 2 lata po sadach wiec tak zrobilem sporo

ale w usa przynajmniej funkcjonariusze maja kamery wiec sprawa jest jasna kto zawinil
  • Odpowiedz