Wpis z mikrobloga

  • 4
@t2000 Kobieta według wykopków:
1. Ciągle szuka nowego bolca i rucha się z kim popadnie.
ALE
2. Kobiety nie fantazjują o seksie.

No tak, makes sense ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion ja nie twierdzę że baba szuka tylko bolca. Masz tutaj mnóstwo różowych na wykopie co by chciały a nie robią.

Kobiety w dużo mniejszym stopniu fantazjuja o facetach, no chyba że trafi się taka napalona w trakcie owulacji to wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
*nie pomyślała żadna baba nigdy


@t2000: zadna Twoja :) alescie się nam przyznali że kobiety znacie tylko z internetu :)

Nawet w popmuzyce wy męskie barany nie znające kobiet mamy przykłady. Izabela Trojanowska wszystko czego dziś chcę - o tym że pieprzy o przyszłości a ona chce by ją wyruchał. Olivia Newton John Make a Move on Me - dosłownie że przepiękne przemówienie popełniłeś ale ja chcę tylko byś w
  • Odpowiedz
  • 0
@LifeReboot stary, ja mam żonę ( ͡º ͜ʖ͡º)

A napalone baby zawsze były dla mnie jakieś takie odrzucające.

Ja po raz kolejny mówię: nie twierdzę że baby nie fantazjują, tylko nie fantazjuja tak jak faceci.
I BTW. Sugarbabes Push the Buttons ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@t2000 ja tak miałam raz. Gościu gada o swoim hobby, a mi w myślach aż głupio było, że nie rozwijam tematu, tylko przyśpieszam rozmowę, żeby go wyruchać. 3 godziny gadaliśmy, prawie zasnęłam, bo 2 w nocy była.
  • Odpowiedz
  • 0
@Abismo ale znałaś go czy to był przypadkowy typ? Facet fantazjuje na temat baby spotkane na ulicy. Bolcujesz w myślach chłopów mijanych na gdziekolwiek jesteś? Czy takich z którymi zdążyłaś się już odrobinę poznać?
  • Odpowiedz