Aktywne Wpisy

Qurvinox +152
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi

Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500





Siema.
Czy Wasze #rozowepaski tez wymagają byście robili rzeczy "po ich"?
Moja siedzi w domu na macierzyńskim i wczuwa się w kierownika domu. Ja po powrocie z pracy zwykle chcę spędzić czas z dzieckiem albo jak spi, to coś porobię, co żona chce, by ona mogła polezeć.
Niestety zawsze konczy się to awanturą.
Posprzatałem w łazience? Źle!
Ugotowałem makaron? Źle - za twardy (był miękki, smakowałem)
Ugotowałem kurczaka - źle.
Umyłem dziecko - źle.
Nie umyłem z rana szybko podłogi - źle.
Z jednej strony uważa, że wszystko robię źle, że robię "na złość" i potrafi zrobić o to awanturę (w jedną stronę, bo nie będę robił patologii przy dziecku).
Ja rozumiem, że jej ciężko ale raz, że mamy bardzo łatwe w "obsłudze" dziecko, dwa ze śpimy całe noce - dziecko spi 10h ciągiem a jej dalej mało. Wiecznie zmęczona, niezadowolona.
Ona pierwsza chciała dziecko, ja zgodziłem się po roku rozmów i nakreślania "czarnych wizji".
Jak jej przemówić do rozsądku po ludzku, że ja nigdy nię będę robił rzeczy jak ona 1 do 1, bo nie jestem nią. I nie chodzi o to, że te rzeczy są obiektywnie zrobione źle, tylko inaczej, w innym czasie, w innej kolejności a istnieje tylko jedyna słuszna wersja.
Help!
#zwiazki #logikarozowychpaskow
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
To nadchodzi z czasem, ludzie po kilku latach przestają mieć bariery żeby być takimi padalcami. Na początku można pewne rzeczy kontrolować, oszukiwać siebie i kogoś. Później już nie.
https://streamable.com/wzyyp8
Powiedz ze twoja mama, była robi wszystko lepiej od niej
źródło: temp_file8478630050976763219
Pobierz@mirko_anonim: jej jest łatwo żyć, bo niemal nic nie robi. Ciężko jej być nadal z tobą po prostu i daje ci do zrozumienia jak bardzo tego nienawidzi. Kończ to zanim wyssie z ciebie całą życiową energię.