Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy tak jadą po Samie Sulku (który jest czecho-polakiem btw), a chłopak w wieku 22 lat zarabia tyle pieniędzy, że w dzień generuje z samego YouTube więcej kasy robiąc nic niż Polak w ileś miesięcy na średniej krajowej, kocha to co robi, dla mnie to szacun, ustawił się nieźle i to tak prozaicznie łatwo.
#pieniadze #zarabianie #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #biznes #youtube



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy tak jadą po Samie Sulku (który jest c...
  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: prozaicznie powiadasz, na 1000 takich karczków którzy zaczynają jako jutuberzy czy tiktokerzy tylko nielicznym sie uda wypłynąć na szerokie wody popularnosci, oczywiscie jak sie widzi tylko zwycięzców to sie wydaje ze to proste wystarczy chcieć.
  • Odpowiedz
@twardy-zawodnik: Dlaczego miałby tak skończyć? Z tego co wiem narkotyków nie bierze i skrajnie debilnego stylu życia nie prowadzi. Jego gabaryt też nie świadczy o tym żeby używał końskie dawki, nie jest to tak oczywiste jak wielu ludziom się wydaje. :)

@AAAAAPsik Na 1000 to pewnie 0 osobom. :D
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @AAAAAPsik
A Polaki jak zwykle zamiast wziąć się do roboty, to już wymówki że pewnie się nie uda i tylko nielicznym się udaje i po co cokolwiek robić najlepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z takim nastawieniem on też by na 100% niczego nie osiągnął.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale kto po nim jedzie? Bo ja raczej widzę coś odwrotnego, przynajmniej na zagranicznych forach. Większość go bardzo szanuje i darzy sympatią, a bol dupy mają zazwyczaj inne osoby z tego światka zazdrosne, ile hajsu kosi Sam, a oni stają na #!$%@? i robią 1/10 tego co on. Chłopak ma łeb na karku w przeciwieństwie do 90% gwiazd YT, insta i tiktoka. A temat dawek i środków raczej jest przesadzony.
  • Odpowiedz
@Lewusx: sam Sam nazywa siebie naturalem, albo nazywał, nie jestem na bieżąco xD
To tym bardziej sugeruje, że raczej bierze dawki "z pogranicza naturalności" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Dla mnie antyszacun dla wszystkich spermiarzy którzy żyją życiem jakichś patoli z neta albo w najlepszym wypadku traktują ich emocjonalnie jak przyjaciół.

Nie znasz gościa, prawdopodobnie sprzedałby cię za tysiaka ale smrodzisz po necie jakąś obronę bo "hejt". Ci co krytykują są tak samo żenujący jak ci co bronią. Poszukaj kolegów na świeżym powietrzu.

  • Odpowiedz
ale kto po nim jedzie? Bo ja raczej widzę coś odwrotnego, przynajmniej na zagranicznych forach. Większość go bardzo szanuje i darzy sympatią,


@Brandon95: no dużo ludzi mike isreatel, jeff nippard czy greg doucette aka darcie mordy

Nie jadą po nim personalnie ale mocno krytykują jego styl treningowy

nawet ostatnio ćwiczył klatę z mokebe pro kulturystą i ten mokambe tez go próbował namówić by zmniejszył ciężar, bardziej kontrolował tempo i zwiększył ROM
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: No i mają rację. Sam nie trenuje, tylko przerzuca ciężar z konta w kont. Nie ma pojęcia (albo ma to w dupie) jak powinno się ćwiczyć, aby maksymalizować hipertrofię.

Daję mu maks 10 lat życia przy aktualnym nadużywaniu sterydów. Nie pociągnie długo. Bardzo szkodliwy twórca.
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: co do sterydów to zgoda a czy szkodliwy to się nie zgadzam, on nie promuje nikomu swojego stylu treningowego

Co do optymalizacji treningowej to owszem używając mniejszych ciężarów mógłby budować więcej mięśni. Tylko że jemu na tym nie zależy

Sposób w jaki trenuje też daje efekty i przy okazji zwiększa się jego eksplozywnosc i siła maksymalna. Weź pod uwagę że zwykły trening kulturysty jest turbo nudny i jego kanal byłby
  • Odpowiedz