Wpis z mikrobloga

@Rimbolo: najlepsze że to prawda. Najgorsza dzietność w Europie, mimo całego tego #!$%@? o Janie papieżu drugim i wartościach rodzinnych

Jeszcze dobre jest że koleś ma ewidentne negative canthal tilt i duże powieki. Dla Polaka z takimi oczami to miała by mimowolny grymas pogardy na mordzie
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: To nie może być prawda, przecież polki podobno nie lubią ani murzynów ani śniadych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mogę się doczekać aż rząd ich tu nasprowadza w większej ilości, z czasem będzie piękne wycie polek
  • Odpowiedz
mimo całego tego #!$%@? o Janie papieżu drugim i wartościach rodzinnych


@Arboree: mam zupełnie odwrotne wrażenie. Wydaje mi się, że ludzie są obecnie wręcz bombardowani treściami jebiącymi jana papieża i wartości rodzinne. O janie papieżu i wartościach rodzinnych to sobie obecnie można chyba tylko w kościele posłuchać i może jak się jakichś prawackich youtuberów ogląda. A tak to cały "główny nurt" jest anty
  • Odpowiedz
  • 2
@PierdekAlonso powoli widzę że wyśmiewanie polek z czarnymi przebija się to do mainstreamu, kiedyś takie gadanie/hejt jak na ss było tylko na wykopie, teraz coraz częściej widzę to na fb czy youtubie
  • Odpowiedz
  • 3
@analboss do głównych mediów to nigdy nie przejdzie bo to nie wygodne a nawet jeśli to co by mieli powiedzieć? Coś tam w wiadomościach czasem wspomną że więcej Polaków ubywa niż się rodzi i to wyczerpuje temat
  • Odpowiedz
@Rimbolo: ee tam media. Taka juz od zawsze była natura rodaczek, aż Polacy musieli sobie wymyslic jako copium mit o Wandzie co Niemca nie chciała. Media po prostu trafiły na podatny grunt, który generuje dużo klików od czytelniczek.
  • Odpowiedz
  • 0
@nujabes no nie wiem bo zalewają nas imigrantami, mieszkam na #!$%@? z prawie 30k mieszkańców i widzę ich pełno to nie chce wiedzieć co się dzieje w takiej Warszawie
  • Odpowiedz