Wpis z mikrobloga

@wfm125m podaj mi przykład kamerki która nagrywa wideo w minimum 28 mpx lub chociaż kamerkę która robi zdjęcia w minimum tej rozdzielczości

OP napisał że jechał rowerem, nie zatrzymał się i że miał kamerkę, a nie telefon.
Sytuacja jest prosta, robi zdjęcie kamerki i wyjaśnia temat do końca.
  • Odpowiedz
@BennyLava Ale fikołek

To kierowcy tak myślą, że nie obchodzi ich żaden inny uczestnik ruchu; prawo nie mówi nic o zapewnieniu miejsc parkingowych publicznych. Masz sobie je zapewnić sam - jak deweloper chociażby który takie wymagania ma. Co miasto/gminę obchodzi że nie masz miejsca parkingowego? Twój samochód twój problem. Podobno w niektórych miejscach na świecie nie kupisz samochodu jak nie przestawiasz gdzie go będziesz trzymać

Tl;dr drogowców nie obchodzi co zamierzasz zrobić
  • Odpowiedz
@f_oli panie za to jest ponad 100e mandatu! Sam dostałem w pierwszych miesiącach tutaj, na szczęście szef się poczuł, bo nie dał mi pypka do szlabanu to zaparkowałem na ulicy. A że wówczas nie wiedziałem po co te pasy, to się dowieezialem.
  • Odpowiedz
@open_or_die

OP napisał że jechał rowerem, nie zatrzymał się i że miał kamerkę, a nie telefon.

Sytuacja jest prosta, robi zdjęcie kamerki i wyjaśnia temat do końca.

Ależ ja nie zamierzam absolutnie nikomu czegokolwiek udowadniać. Głęboko #!$%@? mam na to, co kto sobie o tej fotce pomyśli:) Z Bogiem:)
  • Odpowiedz