Wpis z mikrobloga

To jest niezgodne z Polskimi przepisami, no i do tego jest całkowicie zbędne.


@typ53B: pas rowerowy na drodze jest niezgodny z przepisami? Od kiedy?

zajmiesz tylko czas bagietom na odwołanie które kierowca wygra waląc ściemę o uzasadnionym zatrzymaniu z powodu awarii czy nawet sraczki.


@open_or_die: I dlatego nawet awaryjnych nie ma?

Na takich drogach DDR powinna być malowana tylko z jednej strony.


@open_or_die: Istnieje coś takiego jak pas rowerowy
  • Odpowiedz
@sylwke3100

@open_or_die: I dlatego nawet awaryjnych nie ma?


Tego nie wiemy, może OP trafił ze zdjęciem jak były zgaszone na te 2 sekundy?

Robienie problemów na siłę, ominąć, zapomnieć. Jakbym miał każdego takiego delikwenta na rowerze czy w aucie zgłaszać to by mi życia zabrakło.
  • Odpowiedz
Ale co mnie to obchodzi?


@MordimerMadderdin: kwintesencja dlaczego ruch drogowy w Polsce to #!$%@? droga przez mękę. Bo każda grupa, piesi, kierowcy, rowerzyści, motocykliści, traktorzyści mają dokładnie taką mentalność. "Liczę się ja, co mnie obchodzi ktokolwiek inny na drodze".
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin Jak smutne trzeba mieć życie, by jadąc sobie na rowerku w tak piękny dzień, zatrzymywać się, by zrobić zdjęcie auta celem ukarania kogoś mandatem? Podkreślam, że mówimy tu o pustej drodze, co doskonale obrazuje zdjęcie. Dla mnie totalna abstrakcja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 111
@kiszczak A to na pustej drodze można parkować jak debil? Kurde, nie wiedziałem. Panie bagieto, proszę o łagodny wymiar kary. @BennyLava Ruch drogowy w Polsce jest #!$%@? właśnie przez gamoni, którym się wydaje że mogą jeździć i parkować jak chcą, gdzie chcą i kiedy chcą. Skoro ode mnie wymaga się restrykcyjnego przestrzegania przepisów to w drugą stronę powinno to działać dokładnie tak samo.
Tydzień wcześniej też trafiłem na takich gamoni. Sześciu matołów
  • Odpowiedz
To niech go wepchnie na trawnik. A jeśli to Pana Kierowcę przerasta to niestety będzie 100zl w plecy i jeden punkt karny do przodu.


@MordimerMadderdin: Na jaki trawnik jak tam dalej drzewa są? XD poza tym nie żeby coś ale jest punkt 144 Kodeksu wykroczeń, w którym zapisano, że kierowca, który niszczy lub uszkadza roślinność na terenach przeznaczonych do użytku publicznego podlega karze grzywny do 1000 zł lub karze nagany.

Sorry
  • Odpowiedz