Wpis z mikrobloga

To jest niezgodne z Polskimi przepisami, no i do tego jest całkowicie zbędne.


@typ53B: pas rowerowy na drodze jest niezgodny z przepisami? Od kiedy?

zajmiesz tylko czas bagietom na odwołanie które kierowca wygra waląc ściemę o uzasadnionym zatrzymaniu z powodu awarii czy nawet
  • Odpowiedz
@sylwke3100

@open_or_die: I dlatego nawet awaryjnych nie ma?


Tego nie wiemy, może OP trafił ze zdjęciem jak były zgaszone na te 2 sekundy?

Robienie problemów na siłę, ominąć, zapomnieć. Jakbym miał każdego takiego delikwenta na rowerze czy w aucie zgłaszać to by mi życia zabrakło.
  • Odpowiedz
Ale co mnie to obchodzi?


@MordimerMadderdin: kwintesencja dlaczego ruch drogowy w Polsce to k---a droga przez mękę. Bo każda grupa, piesi, kierowcy, rowerzyści, motocykliści, traktorzyści mają dokładnie taką mentalność. "Liczę się ja, co mnie obchodzi ktokolwiek inny na drodze".
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin Jak smutne trzeba mieć życie, by jadąc sobie na rowerku w tak piękny dzień, zatrzymywać się, by zrobić zdjęcie auta celem ukarania kogoś mandatem? Podkreślam, że mówimy tu o pustej drodze, co doskonale obrazuje zdjęcie. Dla mnie totalna abstrakcja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 111
@kiszczak A to na pustej drodze można parkować jak debil? Kurde, nie wiedziałem. Panie bagieto, proszę o łagodny wymiar kary. @BennyLava Ruch drogowy w Polsce jest c-----y właśnie przez gamoni, którym się wydaje że mogą jeździć i parkować jak chcą, gdzie chcą i kiedy chcą. Skoro ode mnie wymaga się restrykcyjnego przestrzegania przepisów to w drugą stronę powinno to działać dokładnie tak samo.
Tydzień wcześniej też trafiłem na takich gamoni.
  • Odpowiedz
To niech go wepchnie na trawnik. A jeśli to Pana Kierowcę przerasta to niestety będzie 100zl w plecy i jeden punkt karny do przodu.


@MordimerMadderdin: Na jaki trawnik jak tam dalej drzewa są? XD poza tym nie żeby coś ale jest punkt 144 Kodeksu wykroczeń, w którym zapisano, że kierowca, który niszczy lub uszkadza roślinność na terenach przeznaczonych do użytku publicznego podlega karze grzywny do 1000 zł lub karze nagany.

Sorry ale sam bym tak zaparkował jakby nie było nigdzie
  • Odpowiedz