Wpis z mikrobloga

  • 3
@open_or_die To jest droga dwukierunkowa. Samochody zgodnie z PoRD nie mogą się poruszać po pasie ruch dla rowerów.
Jak na tak wąskim pasie dla samochodów mają się minąć dwa samochody? Mają nad sobą przelecieć?
To rozwiązanie jest zwyczajnie idiotyczne.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie zesraj się, pewnie nie zaparkował celowo na DDR tylko chciał jak najbliżej krawędzi jezdni/pobocza
  • Odpowiedz
Jak na razie to nic nie pokazałeś, tylko stworzyłeś jakiś mitycznych ludzi dręczących biednych rowerzystów


xD

@kiszczak: wykopki (i nie tylko) dopieprzają się do rowerzystów i każą im #!$%@?ć na ścieżki rowerowe, jednocześnie im często grożąc, więc typ wrzuca jak wyglądają realia ścieżek rowerowych, a Ty wyjeżdżasz z jakąś racjonalizacją i psychologią xDD

Naprawdę nie wiem gdzie Wy mieszkacie, że rowerzyści tworzą uniemożliwiają Wam godnie żyć, a kierowcy są tacy święci.
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: kieruje różnymi pojazdami. Ale tego co robią rowerzyści to się filozofom nie śniło. Najlepiej wrzucić zdjęcie losowego wykroczenia i paczta jakie te kierowcy som grupie.
  • Odpowiedz
@Kolarzino

wykopki (i nie tylko) dopieprzają się do rowerzystów i każą im #!$%@?ć na ścieżki rowerowe, jednocześnie im często grożąc


Jakie wykopki? No i co oni mają z tym wszystkim wspólnego?

Naprawdę nie wiem gdzie Wy mieszkacie, że rowerzyści tworzą uniemożliwiają Wam godnie żyć, a kierowcy są tacy święci.


Naprawdę nie wiem czemu uważasz, że ktoś tu uważa kierowców za świętych. To tylko Twoja projekcja. Kierowcy są zarówno źli, jak i ci
  • Odpowiedz
@open_or_die: jeśli nie było zakazu zatrzymywania samochód może się zatrzymać legalnie na swoim własnym pasie. Ale na drogę dla rowerów wjechać mu nie wolno.

A jeśli to była awaria/wypadek czy coś w tym stylu po czym samochód znalazł się w nieodpowiednim miejscu i nie jest w stanie odjechać to w oczekiwaniu na pomoc drogową powinien ustawić trójkąt ostrzegawczy i włączyć światła awaryjne.
  • Odpowiedz
@zalp tutaj mamy taką absurdalną sytuację w której auta jadące z obu kierunków nie mogą zgodnie z przepisami się wyminąć bo muszą wjechać na pas rowerowy po którym auta nie mogą się poruszać.
  • Odpowiedz