Wpis z mikrobloga

@abbondanza Weź #!$%@? misiu. Gość zaparkował jak #!$%@? a #!$%@?łeś się do mnie że śmiem to krytykować. Gówno mnie obchodzi że nie ma gdzie zaparkować. Niech jedzie rowerem jak ma problem z miejscem do zostawienia swojego gruza.
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin czemu jak #!$%@? niby wyjaśnij to frajerze - zaparkował najlepiej jak mógł przy tej drodze i powtórzę to jeszcze raz - #!$%@? ci w dupę pedalarzu. Wydaje ci się, że jesteś od niego lepszy, ale jesteś takim samym drogowym śmieciem jak każdy Janusz miłośnik diesla w Polsce. Jesteś głupim Polaczkiem, nie ważne czy w aucie czy na rowerze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@abbondanza Ostatni raz, bo widzę że jesteś co najmniej opóźniony intelektualnie i proste informacje nie docierają do Twojego łba: zaparkował jak #!$%@? bo zaparkował na oznaczonym DDR. I gowno mnie obchodzi że "najlepiej jak mógł". Tacy są pierwsi do wydarcia na mnie mordy i trąbienia jak #!$%@? jeśli nie pojadę po DDR, ale jak trzeba to sami na nie wjeżdżają. Każdy jeden debil będzie przeze mnie zgłaszany. A święte oburzenie takich jak
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin oczywiście że bym tak zrobił - każdy by tak zrobił jako kierowca samochodu w tych krajach, o których ty masz sny jeśli chodzi o ich ścieżki rowerowe. To ty jesteś problemem - nie kierowcy - ty, bo tez wsiadasz za kółko i to właśnie ty jesteś tym kierowcą-smieciem, którego nikt nie chce spotkać na drodze - nie ważne czy łamiesz przepisy, czy nie.
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: Ja tu nie widzę DDR tylko jakiś kawał asfaltu dla blachosmrodów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), a tak poważnie to auta mogą parkować przy krawędzi jezdni co uczynił ten kierowca....

Ps. Czy szanowny rowerzysta ma dzwonek, światła i odblaski oraz kask? Bo prawo jest równe wobec wszystkich ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: Od kiedy na DDR są znaki stosowane na drogach dla aut? Bo ja na zdjęciu widzę drogę z wydzielonym pasem dla rowerów.
A argument o tłumaczeniu się służbom jest tak samo aplikowalny dla kierowcy auta z zdjęcia o które masz ból pewnej części swojego ciała
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: czekaj, czyli burdel w oznakowaniu dotyczący roweru to nie twój problem i wyjebongo ale jak dotyczy to auta to linczujesz gościa bo zaparkował jak na obrazku ( _)
Weź ogranicz jazdę na rowerze bo siodełko za bardzo ogranicza przepływ krwi do mózgu
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: plus za pokazywanie hipokryzji kierowców, ale tak poza tym, to gdzie niby miałby się zatrzymać? Na szczęście nie ma ścieżki rowerowej z jakimiś krawężnikami czy innymi przeszkodami tylko kulturalnie namalowany pas, więc rowerzyście mogą go bezproblemowo ominąć jezdnią.
  • Odpowiedz
@kiszczak: No i jest całe clue problemu, "a bo tu i tak nikt nie jeździ to se mogę olać prawo" ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jak ktoś tu pisał wyżej, jakby tak rowerzysta w poprzek jezdni postawił rower, to było by darcia piz dy w języku małpy przez kierowców samochodów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@wfm125m Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

"a bo tu i tak nikt nie jeździ to se mogę olać prawo"


Naprawdę czekasz jako pieszy na czerwonym świetle gdy w pobliżu nie ma żywego ducha?
  • Odpowiedz