Wpis z mikrobloga

@MordimerMadderdin: to nie jest DDR, gdyby był to by auta nie mogły po nim jeździć a jednym z warunków jazdy taką drogą jest to, że jak jadą dwa auta z naprzeciwka to zjeżdżają ze środka na te pasy dla rowerów, mijają się i wracają dalej

I tak w polskim prawie można zatrzymywać i parkować na drodze jeżeli nie ma pobocza. Nie wolno tego robić jeżeli jest podwójna ciągła i inni uczestnicy
  • Odpowiedz
@abbondanza Śmiem wątpić. Są lepsze! Bo widzisz, oburzony kierowco: #!$%@?ście się swoimi trupami wszędzie gdzie tylko by się dało, w dupie macie bezpoecze stwo innych i myślicie że jak macie gruza to jesteście panami dróg. Takiego #!$%@? jak Polska cała. Każdego takiego debila zgłaszam i jestem z tego dumny:)
@SzubiDubiDu to jest kawałek za Duninowem,możliwe że okolice Łącka w Pomorskiem. W geolokalizacji pliku jest chyba błąd, musiałbym przejrzeć nagrania i zobaczyć. Na
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin jesteś śmieszny typie. śmieszny i szkodliwy. Od lat mieszkam w nordyckich krajach, a od 3 w Kopenhadze - chyba najlepszym miejscu do jeżdżenia rowerem na świecie, dużo lepszym niż Holandia. Sam na nim jeżdżę. Samochód mam w trasę i okazyjne dojazdy do pracy. Tobie się wydaje, że ty jesteś jakiś oświecony, ale właśnie ty jesteś problemem. Takim samym jak kierowcy osobówek, którzy mają w dupie innych uczestników ruchu. Niczym się od
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin ale on tam nikomu nie przeszkadza typie, ani nie stwarza żadnego zagrożenia. Droga pośrodku niczego - jeśli się zbliżasz do tego samochodu, to na luzie zdążysz zerknąć przez ramię czy ktoś zamierza cię wyprzedzać. W normalnym kraju człowiek omija i jedzie dalej, ale w Polsce taki jak ty się zesra - dlatego jest #!$%@? - czaisz pedalarzu?
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin to ty #!$%@? - w normalnym kraju człowiek go omija i jedzie dalej, bo widzi że nie ma gdzie parkować, a typ i tak zajął tak mało jezdni, jak się dało. Polski drogi są #!$%@? przez takich jak ty - nie ważne czy jedziesz samochodem czy rowerem - jesteś śmieciem, bo widzisz tylko czubek własnego nosa i masz w dupie innych uczestników ruchu. Nara i nie pozdrawiam, bo wiem że dostrzeżenie
  • Odpowiedz