Wpis z mikrobloga

@wfm125m Przecież przepuszczenie jednego auta na drodze nie jest problemem. Zobacz, że w momencie robienia zdjęcia nie ma tam w ogóle ruchu. Gdyby ktoś postawił tak na ruchliwej drodze, to przyznałbym rację ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Krupier w twoim zdjęciu są wyczyszczone wszystkie dane exif, na zdjęciu opa i moim wszystkie są dostępne, od daty wykonania, przez datę modyfikacji po czas, datę i miejsce.

A z twojego wpisu drugie zdjęcie pokazuje mi że zdjęcie zrobiłeś poco x3 18 maja z datą modyfikacji z soboty.
openordie - @Krupier w twoim zdjęciu są wyczyszczone wszystkie dane exif, na zdjęciu ...

źródło: 1000012945

Pobierz
  • Odpowiedz
@f_oli no jest, na żółtym krawężniku też nie wolno stawać, a u mnie pod blokiem robią to non stop, a co jakiś czas wpada handhaving i sypie mandaty. To że tak robią nie oznacza że można i że jest to bezkarne :)
  • Odpowiedz
@open_or_die Przecież nie pisałem że NIE robiłem fotki telefonem. To Ty próbujesz udowodnić od rana nie wiem co i komu:) Ale rozumiem, chciałeś się poczuć sprytny i ważny i w ogóle och, ach... Zawołam Cię jak zmontuje z tego film, bezbożny przyjacielu.
  • Odpowiedz