Wpis z mikrobloga

@Kolarzino

Pokazuję hipokryzję tych co ostatni raz rowerem jeździli 30 lat temu, ale najwięcej mają do powiedzenia w temacie ścieżek rowerowych.


Jak na razie to nic nie pokazałeś, tylko stworzyłeś jakiś mitycznych ludzi dręczących biednych rowerzystów, by sobie zracjonalizować takie dopieprzanie się do innych. Typowy mechanizm obronny godny dziecka: przecież inni robią gorzej, więc nie jestem taki zły!
Zrozum, że to jak zachowują się jacyś anonimowi kierowcy w stronę anonimowych rowerzystów
  • Odpowiedz
@huudyy Kolega @Kolarzino ładnie wyjaśnił wyżej w czym rzecz, mnie się nie chce. #!$%@?ąc od tego czy typa zgłoszę (nie zgłoszę bo to #!$%@? w sąsiednim.wojewodztwoe, więc jakbynie wezwali celem złożenia bagietom wyjaśnień to stracę na dojazd w #!$%@? czasu) to skoro kierowcy wymagają, niech zaczną od siebie. Koniec kropka. Tu nie ma o czym dyskutować.
Nie obchodzi mnie czy miał gdzie zaparkować.
Nie obchodzi mnie czy mi się zepsuł gruz.
Nie obchodzi mnie że on tylko na chwilkę.
Nie obchodzi mnie że nie wiedział.
Nie obchodzi mnie że
  • Odpowiedz
@MordimerMadderin mam silne wrażenie że coś jest nie tak z tą drogą. Ale nie jestem w stanie znaleźć żadnych przepisów na szybko. Co też jest patologią albo ja jestem za głupi.

pas ruchu dla rowerów – część jezdni przeznaczoną do ruchu rowerów w jednym kierunku, oznaczoną odpowiednimi znakami drogowymi;


z ustawy nie wiem jak ma być taki pas oznaczony, na zdjęciu też w sumie specjalnie znaków nie widzę, ale dobra przyjmijmy, że oznakowanie jest prawidłowe. Parkowanie nieprawidłowe
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin Przecież nie jesteśmy w sądzie i nikt nie musi tu niczego udowadniać, by dać o sobie świadectwo¯_(ツ)_/¯ ty już tu pokazałeś jak bardzo prawy chciałeś być. Tak bardzo, że żeby się nie skompromitować próbowałeś semantycznie wybrnąć z kamerą, ale kłamstwo ma krótkie nóżki( ͡° ͜ʖ ͡°) no może nie tyle kłamstwo, co manipulacja. Tak czy siak to dużo o Tobie powiedziało. Więc zapytam jeszcze raz: jak
  • Odpowiedz
@BloodDeath94 Przepisy są nieprecyzyjne i strugane na kolanie, niestety. To jest pas ruchu dla rowerów (na wjeździe jest znak C-13). To że wykonawca i projektant nie uwzględnili pobocza to norma w tym kraju - zrobić na #!$%@?. Zawsze ktoś będzie niezadowolony. Ale tak się u nas buduje niestety.
  • Odpowiedz
  • 15
Ale wy wykopki jesteście durne. Wymagacie od rowerzystów żeby jeździli po drogach rowerowych Ale jak samochód je blokuje to wtedy biedny samochodzik, pewnie ma awarie albo kierowca sraczki dostał. XD
  • Odpowiedz
@kiszczak Mam bardzo wesołe życie, nie mogę narzekać:) Ciekawy tylko jestem, jak bardzo smutne życie trzeba mieć, żeby za wszelką cenę tłumaczyć fakt, że koleś zaparkował jak debil. I na siłę szukać dla niego usprawiedliwienia. Jakby to czy zdjęcie robiłem kamera, telefonem czy #!$%@? miało jakiekolwiek znaczenie dla faktu, że typ jest cymbałem.
Mnie #!$%@? husaria w gruzach wygania na ścieżki, na których później sama parkuje. A banda wykopowych debili #!$%@?
  • Odpowiedz
@frems w tym przypadku żale możesz mieć tylko i wyłącznie do zarządcy drogi który już na etapie projektu spierdzielił sprawę i nie zapewnił pobocza lub zatoczki dla aut.
Albo robimy to z głową czyli pas dla rowerów tylko po jednej stronie albo robimy na #!$%@? jak na załączonym obrazku.
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin

Ciekawy tylko jestem, jak bardzo smutne życie trzeba mieć, żeby za wszelką cenę tłumaczyć fakt, że koleś zaparkował jak debil.


Nieprzepisowo tak, ale jak debil raczej nie¯_(ツ)
  • Odpowiedz
elegancki pas. Nawet coś takiego to krok w dobrą stronę, bo infrastruktura rowerowa w Polsce jest załamująca.
Żeby nie było, jako samochodziarz z wybitymi amortyzatorami również podwójnie narzekam na infrastrukturę.
  • Odpowiedz
  • 2
@MordimerMadderdin a ogólnie o co chodzi z tą drogą? Na początku myślałem, że to jednokierunkowa, ale nie pasuję, że auto stoi w drugą. Czyli jak auta pojadą z przeciwka to muszą wjechać na DDR bo nie ma miejsca. Totalny bezsens
  • Odpowiedz