Wpis z mikrobloga

Czyli używałeś telefonu podczas jazdy stwarzając niebezpieczeństwo na tej ruchliwej drodze z autem stojącym na pasie rowerwoym.
Życie jest Ci niemiłe?
  • Odpowiedz
Ale co mnie to obchodzi? To niech go wepchnie na trawnik. A jeśli to Pana Kierowcę przerasta to niestety będzie 100zl w plecy i jeden punkt karny do przodu.


@MordimerMadderdin: to za tych wszystkich debili co jadą po drodze zamiast ścieżką ktoś wziął odwet ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 42
Debil wymalował te DDR


@typ53B: to jest najlepszy typ DDR z możliwych, a nie jakieś #!$%@? gówno z podjazdami do posesji co 20 metrów xD

kwintesencja dlaczego ruch drogowy w Polsce to #!$%@? droga przez mękę. Bo każda grupa, piesi, kierowcy, rowerzyści, motocykliści, traktorzyści mają dokładnie taką mentalność. "Liczę się ja, co mnie obchodzi ktokolwiek inny na drodze".


@BennyLava: chyba nie rozumiesz, co OP ma tu na myśli. Spieszę z
  • Odpowiedz
Czy Ty właśnie używasz argumentu typu "a u was bijo murzynów", by przekonać mnie, że to co robi OP ma być społecznie akceptowalne?


@kiszczak: pisz sobie co chcesz, masz prawo krytykować op'a, tak samo jak masz prawo krytykować słońce, że wschodzi i zachodzi, a Ty byś wolał inaczej.

Pokazuję hipokryzję tych co ostatni raz rowerem jeździli 30 lat temu, ale najwięcej mają do powiedzenia w temacie ścieżek rowerowych. #!$%@?ą się do
  • Odpowiedz
Widziałeś takiego, czy go tylko z internetu znasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolarzino: potrąciłem, jak chcesz to Ci później wrzucę zdjęcie maski z mojego auta, bo jej nie malowałem.

PS mandat dostał pan tour de pologne XD
  • Odpowiedz