Wpis z mikrobloga

No ale to rowerzysta szkodzi, bo nie jedzie ścieżką, kierowcy są git


@Kolarzino: akurat ja do tych co jeżdżą jak należy nic nie mam, tylko do tych co spandeksy za mocno coś uwierają.

Skoro dostał mandat, to sytuacja dla Ciebie została rozumiem pozytywnie
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: auto stoi na jakimś pustkowiu... nie widać innych samochodów, może się zepsuło? zarówno jako kierowca i rowerzysta nie widze problemu. jadąc rowerem po prostu bym wyminą. nie wiem co trzeba mieć w głowie aby się w takim przypadku zatrzymywac i robić zdjęcia xd
  • Odpowiedz
@Krupier Spryciarz wyciągnął dane exif... Plik z telefonu na którym było modyfikowane zdjęcie:) Ja bym mu dał jakiś order czy coś.
@r5678 Trzeba być pedalarzem w ciasnych gatkach. Jak się popsuło to stawia się trójkąt i włącza awaryjne - tryb "wszędzie jest parking". Babeczka kilkadziesiąt kilometrów dalej świetnie sobie z tym poradziła. Po uderzeniu w jelonka elegancko zaparkowała na poboczu, wystawiła odpowiednio daleko, za zakrętem trójkąt, włączyła awaryjne i czekała
  • Odpowiedz
@Krupier no chlop twierdzi że jeździ z kamerką po czym wstawia zdjęcie w rozdzielczości 28 megapikseli wykonane Hammerem blade.
Jestem ciekawy co to za kamerka.

A tak wygląda to samo zdjęcie edytowane na xiaomi 13. Dane exif się nie zmieniają.
openordie - @Krupier no chlop twierdzi że jeździ z kamerką po czym wstawia zdjęcie w ...

źródło: 1000012936

Pobierz
  • Odpowiedz
Skoro ode mnie wymaga się restrykcyjnego przestrzegania przepisów to w drugą


@MordimerMadderdin: na pewno restrykcyjnie przestrzegasz przepisów a np przejazdy przez przejscia dla pieszych, przejazdy na czerwonych światłach, wjeżdżanie na chodnik i przejście żeby przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym, jazda slalomem, brak sygnalizacji skrętu, brak oświetlenia to tylko przypadeg
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin kierowca zaparkował auto na DDR, blokując ją i utrudniając jazdę rowerem, a i tak połowa wykopkow go broni, wtf xD
Gdyby chociaż stał na awaryjnych, z trójkątem ostrzegawczym, ale kierowca sobie zaparkował i poszedł i cholera wie ile będzie tam stać.
A co jeżeli za 100 metrów będzie taki kolejny i kolejny spryciarz? Po ilu nieprawidłowo zaparkowanych samochodach kończy się akceptacja takiego zachowania?
Pewnie gdyby tak zostawił auto na środku
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko Wszystko przypadek Panie Władzo, to nie mój rower.
@huudyy Nie pierwszy, pewnie nie ostatni:) Tylko że jak ja dostanę mandat (co mi się ostatnio przytrafiło, za jazdę po drodze nie po cpr do czego się przyznaje i wiem że pojechałem jak debil) to nie tłumacze tego fiołkami że droga była pusta, chodnik był krzywy a tory były złe. A tu się jakieś kosmiczne fikołki wyprawiają tylko po to, żeby
  • Odpowiedz
np przejazdy przez przejscia dla pieszych, przejazdy na czerwonych światłach, wjeżdżanie na chodnik i przejście żeby przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym, jazda slalomem, brak sygnalizacji skrętu, brak oświetlenia


@MordimerMadderdin: Trochę beka z typa, że tyle tego wymienił i dosłownie z niczym z tej listy nie trafił. xDDD
  • Odpowiedz
@kiszczak no ale jakby ktoś jechał z naprzeciwka, to jednak problem by wystąpił, więc Twój argument z czerwonym i pusta droga jest inwalida, bo jakby nie była pusta droga, to jednak przechodzenie na czerwonym nie jest ok.
  • Odpowiedz