Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: tymczasem to głównie z prawakami można założyć rodzinę i mają jakies wartości , powodzenia z lewackimi facetami gdzie sobie nawet za kawę będzie musiała na 1 randce zaplacic bo równouprawnienie :3
  • Odpowiedz
@zloty_wkret A jeszcze niedawno na głównej hulało że lewicowcy są dwa razy bardziej uprzedzeni do ludzi o odmiennych poglądach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tymczasem prawicowcy: Hehe pacz maniuś na tom - konfederacji nie lubi hehe głupia #!$%@?. #!$%@? chłopa znajdzie. Pryndzy jako babe za faceta przebrano. W matuszce rasiji nie ma takich rzeczy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Linnior88: jestem pasozytowy bo nie płacę za kobiety na randce czy ty w ogóle czytasz co piszesz? Z tym wymaganiem damskich cech to też ładnie odkleiło. Jakich damskich cech wymagam na randce? Ze mi zrobi pranie i wyda dzieci? Xd
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: a gdzie jest napisane że kobieta ma ci gotować sprzątać i rodzić dzieci , sam sobie urodz
Jak sam masz lewackie przekonania to się nie zdziw że jedyne kto się tobą zainteresuje to baba z brodą
I zalosne jest że ktoś się reklamuje jako prawak a nie płaci za laske, to oznacza tylko że masz przekonania mizogina ale zero jego obowiązków xD
Jeśli udajesz praawaka a nie uznajesz jego obowiązków
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: no jeśli już na randce pokazujesz lasce że będziecie 50/50 to raczej zostaną z tobą tylko takie które zamiast dzieci będą wolaly kota , żadna poważna laska która będzie chciała rodzinę nie spojrzy na ciebie poważnie
Ja na szczęście nigdy nie trawiłam na takiego jak ty , każdy miał maniery i rzadko mega rzadko kiedy nie dostałam kwiatów albo zaproszenia gdzieś , to już były wyjatki
  • Odpowiedz
jeśli już na randce pokazujesz lasce że będziecie 50/50


@Linnior88: nie inwestuje się nowe laski, inwestuje się w stałą partnerką, narzeczoną lub żonę
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ale się zesrałaś XD Jeśli dla ciebie jedyną wartością jest zaglądanie komuś do portfela to ja Ci powodzenia życzę XD

a gdzie jest napisane że kobieta ma ci gotować sprzątać i rodzić dzieci , sam sobie urodz

A no nigdzie więc tego nie wymagam. Mam dwie ręce więc sobie ugotuje i posprzątam. Jakbyś miała podstawowe pojęcie o biologii to może byś wiedziała, że sam sobie dziecka nie urodzę ale na
  • Odpowiedz
@Linnior88: @Okatarinabellaczikcziks @lexico "na randce pokazujesz lasce że będziecie 50/50 to raczej zostaną z tobą tylko takie które zamiast dzieci będą wolaly kota" gdzie pierwsza randka a gdzie dzieci. Na randce to ja się zastanawiam czy pasujemy do siebie na tyle żeby chciało żeby był sens spotkać się więcej niż raz a nie zastanawiam jaki kolor oczu będą miały dzieci.

Na tym etapie to płacenie za obcą osobę i nie wyjeżdżaj
  • Odpowiedz