Wpis z mikrobloga

@Okatarinabellaczikcziks niezła spruta i festiwal żalu i płaczu ale ja często bardzo stawiam innym i za nich place , ostatnio na rodzinnym wyjściu zainicjowanym przeze mnie zapłaciłam za wszystkich więc te twoje gówno teorie są żenujące , trzymaj się za kieszen dalej i płacz jak cię wielce kobiety okradają
Mi by było wstyd publicznie się chwalić być takim dziadem xD
  • Odpowiedz
Oczywiste że gdyby facet za mnie płacił to ja mogłabym mu cos ugotować itp


@Linnior88: wenn er für dich bezahlen würde, dann würdest du die Beine spreizen und schlücken müssen
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks spójrzmy prawdzie w oczy , umiem świetnie gotować zająć się domem , pracuje na siebie , nie żałuję nic swoim bliskim , co taki pan nikt jak ty może mnie nauczyć ? Nic
Ja właśnie mogę mieć wymagania bo jestem tego warta , nie będę udawać fałszywie skromnej skoro wiem że nie wiele jest takich kobiet jak ja i napewno nie będę z kimś kto nie daje minimum effortu
Napewno
  • Odpowiedz
spójrzmy prawdzie w oczy , umiem świetnie gotować zająć się domem , pracuje na siebie , nie żałuję nic swoim bliskim


@Linnior88: jesteś borderką
nic powyższego się nie liczy

to tak jakby siedzieć na bombie i czekać na wybuch
  • Odpowiedz
@Linnior88: jedynym wstydem to jesteś ty a twoje wypociny i wypompowane ego mogą się jedynie przydać jak będziesz kolejny raz płakać przed lustrem, że jesteś sama. "Niezła spruta i festiwal żalu i płaczu"? To ty musiałaś dwa razy pisać te wypociny bo dupa pękła od pojazdu XD
Niestety wiem, że tylko trolujesz ale fakt dałem się nabrać na baita 3/10. Toteż #czarnolisto i do nie zobaczenia ;)
  • Odpowiedz