Wpis z mikrobloga

@affairz: Niestety, pistolet mam z Lidla, nie ma go już w ofercie i bardzo dobrze, bo był za słaby. Nie mam innego przetestowanego więc nie polecę z czystym sumieniem. Wydaje mi się, że jakikolwiek mający więcej niż 50-70W będzie wystarczająco dobry. Oczywiście na "te grubsze" sztyfty, 11mm.
  • Odpowiedz
@affairz @cochese w temacie pistoletów do kleju to jest hit (zwłaszcza za tą cenę)
https://allegro.pl/oferta/pistolet-do-kleju-na-goraco-100-250w-regulacja-temperatury-15017840278

to chińczyk, ale z aliexpress kosztuje więcej.
plusy - ma stabilizację temperatury aktywną elektroniczną, po włączeniu pobiera z 500W i nagrzewa się w oczach po czym jak osiągnie zadana temperaturę to zmniejsza moc do kilku watów, i już nie przegrzewa kleju, ten nie cieknie, a nie-przegrzany klei znacznie lepiej.
Fajna dysza z zaworkiem też blokuje swobodne wypływanie
  • Odpowiedz
@affairz inna sprawa, bo nikt nie zwrócił uwagi - coś takiego jak "Ethernet owy kabel płaski" to może być spory fuckup, sprawdź 10x nim zaczniesz to kleic, czy to naprawdę jest przewód Ethernet owy, czy ma przynajmniej cat5e i czy to będzie działać
żeby się nie okazało, że co prawda są wtyczki RJ na końcach, ale to nie Ethernet, a jakiś telefoniczny nieskrecsny, isdn, albo inne domofonowe dziadostwo.
  • Odpowiedz