Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma bardziej antyseksualnego samochodu niż BMW Seria 1. Dosłownie wyglądają one jak kuzyn Multipli. Inżynierowie BMW chyba założyli się, który zrobi brzydszy, w ogóle nie wyglądający jak BMW samochód, który zostanie zaakceptowany i wprowadzony do produkcji.

No spójrzcie tylko na niego. Wygląda jakby na porodówce coś nie poszło. Wygląda jakby był z tego mema "laska która mi się podoba, jej ex...", gdzie wszystko to te piękne i robiące dobre wrażenie modele a ja to Seria 1.

Może jest ekonomiczny i wygodny, ale ludzie. Wygodnych i ekonomicznych samochodów jest multum. Czemu ludzie robią sobie krzywdę i kupują tego designerskiego koszmarka? Na bank gdyby zrobić badanie sondażowe wśród szczęśliwych właścicieli Serii 1, to by wyszło, że mają niskie wykształcenie, kompleksy, że muszą sobie nadrabiać braki charakteru w znaczku na masce (ale charakteru mają tylko tyle żeby kupić cokolwiek, a nie coś pięknego).

Dobra spadam, bo za pół godziny jestem umówiony na wymianę opon w swoim pięknym czerwoniutkim Facie 500.

#bmw #samochody #motoryzacja #takaprawda
CrokusYounghand - Chyba nie ma bardziej antyseksualnego samochodu niż BMW Seria 1. Do...

źródło: p-bmw-seria-1-116d-krajowa-100-bezwypadkowa-i-wl

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach