Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma bardziej antyseksualnego samochodu niż BMW Seria 1. Dosłownie wyglądają one jak kuzyn Multipli. Inżynierowie BMW chyba założyli się, który zrobi brzydszy, w ogóle nie wyglądający jak BMW samochód, który zostanie zaakceptowany i wprowadzony do produkcji.

No spójrzcie tylko na niego. Wygląda jakby na porodówce coś nie poszło. Wygląda jakby był z tego mema "laska która mi się podoba, jej ex...", gdzie wszystko to te piękne i robiące dobre wrażenie modele a ja to Seria 1.

Może jest ekonomiczny i wygodny, ale ludzie. Wygodnych i ekonomicznych samochodów jest multum. Czemu ludzie robią sobie krzywdę i kupują tego designerskiego koszmarka? Na bank gdyby zrobić badanie sondażowe wśród szczęśliwych właścicieli Serii 1, to by wyszło, że mają niskie wykształcenie, kompleksy, że muszą sobie nadrabiać braki charakteru w znaczku na masce (ale charakteru mają tylko tyle żeby kupić cokolwiek, a nie coś pięknego).

Dobra spadam, bo za pół godziny jestem umówiony na wymianę opon w swoim pięknym czerwoniutkim Facie 500.

#bmw #samochody #motoryzacja #takaprawda
CrokusYounghand - Chyba nie ma bardziej antyseksualnego samochodu niż BMW Seria 1. Do...

źródło: p-bmw-seria-1-116d-krajowa-100-bezwypadkowa-i-wl

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrokusYounghand: bmw nie jest brzydkie. mógłby być spoko samochód ale nie ma tam żadnego sensownego silnika. Sam kiedyś myślałem o tym modelu, ale odpadł ze względu na silniki.
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand jedynka jest spoko. Szczególnie ta mocniejsza. Downpipe i program i masz dużo mocy a auto w miarę lekkie. Nawet 700 koni można z tego wycisnąć. Dodatkowo w m pakiecie i odrobiną dodatków nawet wygląda dobrze.
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand Na czarnym mniej brud widać? XDXDXD Widać, że nigdy nie miałeś czarnego auta - to jest najbardziej brudzący się lakier, jaki tylko istnieje. Brudu to nie widać na srebrnym, gdzie oblecisz raz w miesiącu za piątaka na bezdotykowej i jest git, a czarny to fajnie wygląda przez 2h od umycia, bo po 2 dniach już wygląda jakby tyrało minimum 2 tygodnie na budowie i rysuje się nawet od kurtki (!).
  • Odpowiedz
@kolegikolega: jedynka jest super, stara dobra szkoła - proste auto bez zbędnej elektryki, mega lekkie i z dobrym silnikiem potrafi latać. Do tego mega zawieszenie (prawie to samo co w E9X)
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: nie kupuj wobec tego białych :) miałem czarne, czerwone i białe auta (perła konkretnie). Bez mycia ręcznego nie da się ich domyć, i o ile w przypadku innych kolorów tego nie widać tak bardzo, o tyle na białym wkurza mnie to strasznie :D
  • Odpowiedz