Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem co ludzi tak ciągnie do mieszkania w bloku w mieście.. co wy robicie w tych blokach jak jest tak ciepło jak teraz? a przecież będzie jeszcze cieplej. Najczęściej wybierany metraż bloku to pomiędzy 35-50 m2 (dane z 2023) no super wygoda xD. Nie wywiesicie też prania na balkonie, nie zrobicie grilla, nie puścicie muzyki. Często deweloper nie pozwala w ingerencje projektu, więc nawet balkonu sobie nie ozdobicie xD. Co można robić na 40m2 w czasie wolnym? Niech zgadnę.. wyjść na zewnątrz - czyli zadłużać się na całe życie na mieszkanie żeby się z niego wyrwać. Najlepsi agenci są od "i tak pracując jestem poza domem, więc mieszkanei jest tylko do spania" - to fajnie wydać milion zł na kupno + wykończenie żeby mieć TYLKO do spania :)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #polska #mieszkanie #wynajem #kredyt #dom #bezpiecznykredyt #kredyt2procent #ekonomia #inwestycje #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #bk0 #wies



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem co ludzi tak ciągnie do mieszkan...

źródło: comment_1620148919QPwfme55hAhd0xhINo19Dv

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ile można
Aby mieć dom trzeba mieć działkę która kosztuje i najlepiej jakby nie była w wypie*dole dolnym.
Budowa domu to też długie zajęcie a jak nie znasz sie na tym to koszty za ekipie pewnie podbiją cenę o kolejne 200k

Mieszkanie w domku ma to od siebie że trzeba sie tym zajmować. Ktoś musi kosić, dokładać do pieca, zajmować się elewacją, wszelaki usterki są na twojej głowie. A w
  • Odpowiedz
lepiej mieć dom na #!$%@? i stać w korkach w blachosmrodzie


@bulbulator12345: Są jeszcze stany pośrednie. Buduję właśnie dom w mieście, 12 minut samochodem do ścisłego centrum, do Lidla mogę iść na piechotę, do Auchan mam 5 minut samochodem. Spokój, bo ślepa uliczka, a 100 m za płotem mam największy las w mieście. Obok mieszka teściowa, u której obecnie zamieszkuję. Do pracy jeździłem rowerem, póki nie dostałem nowej HO. Żona do
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja preferuje styl Why not both? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam mieszkam na zachodzie w małej miejscowości, ale w mieszkaniu w starym szpitalu wojskowym dla marynarki wojennej (wczesne lata 1700, przepiękna architektura, a nie nowoczesne nic) z widokiem na morze, obok fajnego zamku, i pałacu który można zwiedzać i jego ogród botaniczny robi mi za park, strefą ciemnego nieba, zanieczyszczeniem poniżej 10 cząsteczek
  • Odpowiedz