Aktywne Wpisy

world +7
Chciałbym wiedzieć na ile pod tym tagiem #gielda są wyjadacze, grube ryby, a na ile faktycznie portfele po kilkaset złotych i granie dla fun-u przegrywania na Wykopie i pośmiania się. Dajcie screeny.

GoT0Sleep +4
Nie no leci zwrot. Walka przypomina grę turową, grafika jest całkiem ładna, ale to tylko zasługa unreala, a nie Alkimii, optymalizacja leży, postacie potrafią się spawnować przed graczem, Bezi porusza się jak upośledzony, brak różnych animacji, a szczytem jest to, że gdy pada deszcz to krople rozbijają się 10 cm od ramienia postaci, bo jebneli po prostu kwadratową siatkę na postacie i elo, pora na CSa
Jakby dali to za darmo w
Jakby dali to za darmo w





Witam
Od nieco ponad miesiąca spotykam się z dziewczyną z Tindera. Dobrze się dogadujemy, wprost mówimy o „randkach” a nie o „spotkaniach”, dostaje ode mnie kwiaty i prezenty. Ba, czasami mówimy nawet o planach na przyszłość. Niestety, ma za sobą dwie nieudane relacje, przez co „Nie chce się z niczym spieszyć”. Po jakim czasie najlepiej byłoby więc zapytać o wspólne chodzenie?
Pozdrawiam!!
#podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski #zwiazek #tinder
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
"Będziesz ze mną chodzić?"
XD
@mirko_anonim: (-‸ლ)
@mirko_anonim: za co XD
@mirko_anonim: jak polknie to spójrz jej z przywiązaniem w oczy i pocaluj główkę
@mirko_anonim: przed wspólnym leżeniem
@mirko_anonim: yyyyyy… ale Tinder dla ludzi pełnoletnich
Kocham Gdynię, choć sam pochodzę z okolic Szczecina. Referencje od kapitanów mam doskonale - polecany na wyższe stanowisko/do dalszego zatrudnienia, natomiast te, o które zapewne pytasz, mogą już stracić na aktualnosci, bo odbilem od radosnych damsko-meskich historyjek już baaardzo dawno temu :))
Referencje od kapitanów mnie osobiście kupiły ;D
Doświadczenie mi podpowiada, że jeśli jest zbyt pięknie, to bardzo, ale to bardzo niedobrze!!
A z ciekawości, czy PŻM wie, że na forum publicznym dają takie referencje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I szczerze mówiąc myślałam, że najbardziej będziesz lubić ryby :D:D