Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam

Od nieco ponad miesiąca spotykam się z dziewczyną z Tindera. Dobrze się dogadujemy, wprost mówimy o „randkach” a nie o „spotkaniach”, dostaje ode mnie kwiaty i prezenty. Ba, czasami mówimy nawet o planach na przyszłość. Niestety, ma za sobą dwie nieudane relacje, przez co „Nie chce się z niczym spieszyć”. Po jakim czasie najlepiej byłoby więc zapytać o wspólne chodzenie?

Pozdrawiam!!

#podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski #zwiazek #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
@Sasanka9: Ty Sasanka, Ja Sosenka - od nazwiska, to chyba dobry początek, prawda? Jak oceniasz? Będzie chleb? :) Serce mam dobre, intencje czyste i szczere, mianery momentami nienaganne, szukam żony, chce mieć dzieci i działać jako koci dom tymczasowy pomiedzy statkami. Pływam na krótkich kontraktach - 4/4,6/6tyg. Jestem stary, ale mam rok młodsze od siebie auto :) Z szyberdachem ;)
  • Odpowiedz
@Sasanka9: również uważam, że to absolutnie niecodzienny zbieg okoliczności! Jeśli to nie jest znak dany nam od niebios, to ja już naprawdę nie wiem co nim będzie ;)
Kocham Gdynię, choć sam pochodzę z okolic Szczecina. Referencje od kapitanów mam doskonale - polecany na wyższe stanowisko/do dalszego zatrudnienia, natomiast te, o które zapewne pytasz, mogą już stracić na aktualnosci, bo odbilem od radosnych damsko-meskich historyjek już baaardzo dawno temu :))
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman cieszę się, że mamy podobne spojrzenie na ten niecodzienny zbieg okoliczności! może faktycznie jest to znak z nieba ;D A Gdynia rzeczywiście jest piękna i klimatyczna. Najważniejsze by serce bylo tam gdzie się dobrze czuje :):)

Referencje od kapitanów mnie osobiście kupiły ;D
  • Odpowiedz
@Sasanka9: jeżeli panuje pełna zgoda w sprawie tak fundamentalnej, to cała reszta jest już tylko zwykłą "kosmetyką" ;)). Pichcę - ostatnio poszedłem w zupy, chociaż ulubionym moim daniem głównym są żeberka, jestem pogodny, sympatyczny, budzę sympatię, monogamia to moje drugie imię, i chociaż w domu i na rodzinnej ulicy funkcjonuję jako Michał, to tak naprawdę na pierwsze mam zupeeeełnie inaczej :))

A co do referencji - nno cóż, wcale mnie to
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman same superlatywy, a gdzie jest haczyk? ;D
Doświadczenie mi podpowiada, że jeśli jest zbyt pięknie, to bardzo, ale to bardzo niedobrze!!

A z ciekawości, czy PŻM wie, że na forum publicznym dają takie referencje? ( ͡º ͜ʖ͡º)

I szczerze mówiąc myślałam, że najbardziej będziesz lubić ryby :D:D
  • Odpowiedz
@Sasanka9: hmmm, tego może być dużo i nie każda potrafi to znieść, czekaj czekaj, jak by tu, hmmm, jak by tu elegancko odpowiedzieć nie kłamiąc, ale jednoczesnie nic nie mówiąc...jejku, trudne zadanie o poranku :)) Słuchaj, a czy moglibyśmy na potrzeby tej uroczej konwersacji odwrócić nieco kolejność, i może Ty wymienisz cechy/fakty/zachowania, które w Twojej ocenie są jakby dyskwalifikujące? Moze szczesliwie się tutaj miniemy, i bedziemy mogli z czystym sumieniem kontynuować
  • Odpowiedz