Wpis z mikrobloga

Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować tik toki, instagramy, kanały różne pokroju Fagaty.Goats czy innej Linkiewicz, wypierdo.lić wszystkie portale randkowe od tinderów po badoo i inne gówna, wypierd.olić z TV również głupie seriale typu "Pierwsza Miłość, "Na wspólnej", paradokumenty jak "Szkoła", Ukryta Prawda", "Trudne Sprawy", 19+" , "Dlaczego ja"do tego platformy streamingwe usunąć jak Netflix,Disney, promujących kult czarnej knagi,Twitche i inne badziewia to w dużym stopniu poluzowało by hipergamie i roszczeniowość p0lek i jestem pewien, że dzisiaj przeciętny Mirek z tagu spokojnie mógłby stworzyć długotrwałą relacje z Julką 5/10 a nawet 6/10.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #samotnosc #depresja
  • 40
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Niestety muszę zburzyć twoją entuzjastyczną teorię :))) Kobieta nigdy nie zwiąże się z facetem, który jej się nie podoba. I jeśli nie podobasz się teraz to i nie spodobasz się po wyelimowaniu tych jak twierdzisz, toksycznych bodźców xD Po prostu część facetów jest na tyle licha, że nigdy nie będzie miała powodzenia. Bywa, że kobiety zmniejszają wymagania, ale nigdy się ich nie pozbędą. A do tego musiałoby dojść, żeby się
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: To zapraszam do Iranu albo innego państwa z prawem szariatu :))) jak widać, niczym się nie różnicie od znienawidzonych przez was Habibi, oprócz tego, że oni są piękni, a wy obleśni xD
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: wątpie.
Tzn. faktycznie, jeśli wrócimy do społeczeństw feudalnych, gdzie wmawia się kobietom że ich jedynym celem w życiu jest mąż i dziecko, a dodatkowo wyrżniemy troche populacji męskiej na jakiejś wojnie to tak, szanse na żone dla przegrywa wzrastają.

I nie ma w tym absolutnie nic dobrego. Nie chciałbyś być dzieckiem takiej pary.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: No tak, kiedyś... Ale kiedyś kobiety nie miały pracy, więc faceci mieli kobiety nie dlatego, że byli dla nich atrakcyjni, tylko dlatego, że dzięki ich dobytkowi one mogły przeżyć. A teraz kobiety same pracują więc oczywistym jest, że taki miras z magazynu nie jest dla żadnej atrakcyjną opcją i absolutnie niczym jej nie imponuje. Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona? Ona
  • Odpowiedz
Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?


@WyzwolonaPodrozniczka: Może ja jestem jakiś #!$%@?ęty ale chyba do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Te wszystkie media, aplikacje i platformy to jest jedna wielka zepsuta matnia, która ma niszczyć umysły i dusze narodu. Ten problem, który wskazujesz jest tylko jednym z wielu. Całkowity zakaz plus kary za odgrzewanie tej patologii. Internet do edukacji, biznesu i komunikacji. Rozrywka albo zbyt duża jej dawka powodują degenerację.
  • Odpowiedz
do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach


@CeasingDig40K: Jestem podobnego zdania. Ale facet często nawet fajnego, wspólnego spędzania czasu nie ma do zaoferowania bo sam ma cholernie nudne życie. A życie tej dziewczyny jest ciekawsze od niego. Więc laska nie widzi powodu żeby się z nim wiązać.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Bzdura, myślisz, że to że usunie się to wszystko nagle spowoduje że natura człowieka zacznie inaczej działać i dziewczyna będzie zainteresowana brzydkimi facetami?
  • Odpowiedz