Wpis z mikrobloga

Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować tik toki, instagramy, kanały różne pokroju Fagaty.Goats czy innej Linkiewicz, wypierdo.lić wszystkie portale randkowe od tinderów po badoo i inne gówna, wypierd.olić z TV również głupie seriale typu "Pierwsza Miłość, "Na wspólnej", paradokumenty jak "Szkoła", Ukryta Prawda", "Trudne Sprawy", 19+" , "Dlaczego ja"do tego platformy streamingwe usunąć jak Netflix,Disney, promujących kult czarnej knagi,Twitche i inne badziewia to w dużym stopniu poluzowało by hipergamie i roszczeniowość p0lek i jestem pewien, że dzisiaj przeciętny Mirek z tagu spokojnie mógłby stworzyć długotrwałą relacje z Julką 5/10 a nawet 6/10.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #samotnosc #depresja
  • 40
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Jak wy przegrywy oceniacie typów co wyglądają jak gówno wysrane z dupy na 5-6/10 gdzie w rzeczywistości są 2-3/10 i uważacie że oni zasługują na rzeczywiste 5-6/10 dziewczyny no to się rzeczywiście rozjeżdża konkretnie.

Dla was tucznik z II stopniem otyłości i kartoflanym nosem jest normalnym facetem. O czym my w ogóle rozmawiamy xD

https://wykop.pl/wpis/76000809/ten-typ-to-powinien-tu-siedziec-razem-z-wami-na-ta#267078897
  • Odpowiedz
@TTedbundYY

wypie.rdolic


Ale wieje przegrywem z tego wpisu. Tyrania, frustracja, zamordyzm, toksyczność…
Same negatywne cechy. Może to właśnie przez swoje negatywne cechy jesteście przegrywami?

  • Odpowiedz
@CeasingDig40K

poerdolniety


Może i nie jesteś ale żadna dziewczyna też nie będzie na tyle #!$%@? żeby wiązać się z takim hegemonem toksycznym jak OP

Poza tym jak sam wspomniałeś… jest się z kimś bo się miło spędza razem czas i się go kocha.
A typ próbuje zmuszać ludzi do miłości bo zlikwiduje netflixa XD
Realia są takie, że nieważne w jakich czasach i przy jakim akompaniamencie socialmediow typ który ma ujowy charakter
  • Odpowiedz
Może ja jestem jakiś #!$%@?ęty ale chyba do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach.


@CeasingDig40K: jesteś naiwny a nie #!$%@?ęty. Ile to razy już widziałem w ostatnich 10 latach śluby z rozsądku i to kobiety właśnie nie kochały tylko stwierdzały że już czas, że on jest dobry, że życie będzie łatwiejsze itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@trike: Nie twierdze, że nagle julki beda skakać ci na kuta,sie ale po prostu laski mniej wybredne wtedy byly jeśli twierdzisz że było inaczej to nie wiem w jakim świecie żyjesz.
  • Odpowiedz
Może ja jestem jakiś #!$%@?ęty ale chyba do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach.


@CeasingDig40K: Przecież to plastikowe coś nie ma żadnych wyższych uczuć, dopiero się dowiedziałeś? xD
  • Odpowiedz
Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?


@WyzwolonaPodrozniczka: bardzo mnie śmieszy, że w umysłach spermochłonów skończenie jakiegoś gównokierunku w stylu psychologia, socjologia czy inne gówno to jest "lepsze wykształcenie" niż hydraulik czy elektryk (którzy są miliard razy bardziej przydatni społecznie i dużo więcej w praktyce potrafią)
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Czyli usunąć coś dla większości 20latków stanowi jedyny sens życia? Raczej to nie wyjdzie. Możemy se tak gadać, ale te wszystkie gówna i tak będą, a pokolenie młodych jest za głupie i tak czy siak będzie używać to całe szambo, będąc przyklejone do telefoników. Nie wiem tylko co ma Fame MMA do tego o czym mówisz. Przecież to w większości oglądają chłopacy.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Habibi są piękni hahaha, strasznie zazwyczaj niscy birdcele i ta ciemna skóra. Ochyda i nie dziwię się że biała kobieta z zachodu nawet na takiego nie spojrzy.
  • Odpowiedz