Aktywne Wpisy

thorgoth +337
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
W efekcie
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
W efekcie


Zapraszam do wykopania: Stworzyłem "Nie wiem, ale się dowiem!", ale zostałem z niczym.
W eseju opowiadam jak zostałem oszukany w 9 miesiącu ciąży (2 tygodnie przed przyjściem mojego syna na świat) - po moim załamaniu psychicznym. Po wyjściu ze szpitala (kilka miesięcy później) zostałem zbanowany jak byłem w ciężkim stanie. Wydarzenia występowały blisko siebie w okresie półtorej roku.
W materiale są głosówki jak Głos kanału Bezi Wojciech Wróbel przyznaje się do
1) “znikających”
W eseju opowiadam jak zostałem oszukany w 9 miesiącu ciąży (2 tygodnie przed przyjściem mojego syna na świat) - po moim załamaniu psychicznym. Po wyjściu ze szpitala (kilka miesięcy później) zostałem zbanowany jak byłem w ciężkim stanie. Wydarzenia występowały blisko siebie w okresie półtorej roku.
W materiale są głosówki jak Głos kanału Bezi Wojciech Wróbel przyznaje się do
1) “znikających”
źródło: beziwykop
Pobierz




Mirki, jako że ceny są jakie są i pewnie będzie drożej, a nie uśmiecha mi się płacić ~1MLN za 50m2 w Krakowie to zastanawiam się poważnie nad jakimś innym miastem w okolicy Krakowa. Gdybyście mieli wybrać coś mniej więcej na południu: Skawina, Wieliczka, Niepołomice - to co byście wybrali i dlaczego?
#krakow #nieruchomosci
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Nie pytaj wykopków tylko zrób własny research, sprawdź knajpy, sklepy, parki, drogi itp itd i wybierz sam.
Zarzucam temat do rozważenia: wiochy wzdłuż zakopianki do Myślenic plus same Myślenice.
Nie, nie ma kolejki aglomeracyjnej, robią ją od 130 lat i nie wyszli z fazy planowania.
@mirko_anonim wszystkie te trzy miejscowości są dalej drogie. Niby taniej niż w krk ale pozbawiać się wszystkich benefitów życia w tym mieście i dalej płacić 10k/m?
@kokos24: +1
@mirko_anonim Poszukaj okazji w Krakowie lepiej, szkoda życia na jakieś wioski
@kacpersyn7: Nie każdy potrzebuje, ale (prawie) każdy z nich skorzysta.
Zacznijmy od tego, że miasta powiatowe w 99% przypadków wyglądają tak samo, jak wyglądały w 1990 roku. Można dostać depresji od samego patrzenia - stan budynków, żuliki/bezrobotni szwendający się po ulicach, jakieś straganiki, budy z blachy falistej, ciemno - brak sensownego oświetlenia, o 20:00 jest najczęściej wymarłe miasto poza włóczącymi się hałaśliwymi grupami wyrostków. Od
Co do 2 pierwszych akapitów - myślę że to daleko idąca generalizacja. Owszem różnica jest i zapewne zawsze będzie, ale to nie jest tak że mamy tam lata 90. Czy choćby przytoczone tutaj Niepołomice powodują depresję samym wyglądem? Nie wydaję mi się, bardzo ładne i zadbane miasteczko. Co do wścibstwa to nie wiem jak powszechne jest to zjawisko, ale jeśli masz wywalone na opinię
2. Tak, jest plotkarstwo. W Krakowie miałem to samo. Dziadki wiedziały kiedy jestem w domu
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: mam inne doświadczenia, a trochę ich widziałem.
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: Kraków nie ma dzielnic willowych? W Warszawie jest ich sporo i mieszkają tam politycy, aktorzy, etc.